کد خبر: 95389
A

حوالی ساعت ۱۱ صبح شنبه ۲۴ آبان‌ماه، در خیابان فرمانیه، روبه‌روی بیمارستان فرمانیه و مجتمع برند سنتر که شعبه قهوه لمیز در آنجا قرار دارد این اتفاق رخ داده است و دو نفر قصد سرقت گوشی‌همراه داشتند.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ حوالی ساعت ۱۱ صبح شنبه ۲۴ آبان‌ماه، در خیابان فرمانیه، روبه‌روی بیمارستان فرمانیه و مجتمع برند سنتر که شعبه قهوه لمیز در آنجا قرار دارد این اتفاق رخ داده است و دو نفر قصد سرقت گوشی‌همراه داشتند.

پسر ۲۱ ساله که دانشجو است و مورد این حادثه واقع شده در توضیحاتش می‌گوید: روبه‌روی مجتمع برند سنتر، قهوه‌ای گرفته بودم و در داخل خودروی پژو ۲۰۶ خود که به صورت دوبله پارک کرده بودم در حال نوشیدن بودم و هم‌زمان در حال ارسال پیام در پیام‌رسان با گوشی‌همراهم .

موتورسیکلت را که دو نفر سوارش بودند دیدم که به صورت خلاف جهت از کنارم حرکت کردند و در آینه خودرو دیدم که موتور پشت ماشین ایستاد و ترک آن پیاده شد. با این که از آینه بغل دیدم موتورسیکلت ایستاد و ترک پیاده شدبازهم احتمال نمی‌دادم با من کاری داشته باشند. سرم پایین بود که دیدم یک نفر با یک قمه سایز کوچک کنار شیشه نیمه باز ایستاده و می‌گوید: گوشی تلفن همراهت را بده.

من گوشی همراهم که آیفون ایکس بود را به سمت صندلی سمت شاگرد که شیشه خودرو در آن سمت بالا بود پرتاب کردم و هم‌زمان خودم را هم کنار کشیدم و دو ضربه به او زدم، سارق هم به صورت سطحی یک ضربه به دستم و یکی هم به پایم زد که زخم سطحی برداشت. همان زمان به محض این که نگهبان مجتمع برند سنتر متوجه موضوع شد به سمت سارق آمد که فرار کردند و موفق به سرقت گوشی تلفن همراهم نشدند.

این سارقان از محل سرقت متواری شده‌اند و هنوز خبری مبنی بر دستگیری آنها به دست نیامده است. اما این خبر در شبکه‌های اجتماعی بازتاب‌های مختلفی داشت.

1493029_327

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر