کد خبر: 97157
A

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری عاملان زورگیری از بانوی کرمانشاهی که انتشار تصویر و فیلم آن در فضای مجازی واکنش‌های زیادی به همراه داشت، خبر داد.

به گزارش دیده بان ایران؛  سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: پس از انتشار کلیپی از زورگیری خشن در یکی از محلات شهر کرمانشاه که در تاریخ 11 آذر رخ داد، رسیدگی فوری به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: در همین راستا، کاراگاهان پلیس آگاهی با تحقیقات گسترده و شگردهای پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه زورگیران خشن در استان‌های مرکزی و شمالی کشور شدند.

جاویدان بیان کرد: در همین راستا، تیم‌هایی از پلیس آگاهی استان کرمانشاه با کسب نیابت قضائی و هماهنگی با پلیس استان‌های یاد شده عازم شهرهای محل اختفا زورگیران شده و در عملیات‌هایی حساب شده هر سه نفر را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد خودرویی که متهمان از آن برای زورگیری استفاده کردند، متعلق به یکی از آنها بوده و پلاکش نیز سرقتی بوده است.

وی تصریح کرد: در بازرسی‌های صورت گرفته از مخفیگاه زورگیران خشن، یک قبضه سلاح کمری و مقداری مهمات کشف شد.

جاویدان با تأکید بر اینکه کرمانشاه جای افراد شرور و مجرم نیست افزود: امنیت مردم و جامعه خط قرمز پلیس است و هرکسی بخواهد آن را زیر پا بگذارد با برخورد قاطعانه پلیس روبرو می شود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به هماهنگی دستگاه قضائی و نیروی انتظامی به مردم کرمانشاه اطمینان خاطر داد مجرمان و افراد شرور به سرعت دستگیر و به سزای عمل خود خواهند رسید.

منبع: پلیس

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر