کد خبر: 99909
A

؛رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری عاملان سرقت 4 میلیارد ریالی صرافی در سعادت آباد خبر داد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری عاملان سرقت 4 میلیارد ریالی صرافی در سعادت آباد خبر داد و گفت: سارقان قبل از خروج از صرافی شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش رکنا، سرهنگ جلیل موقوفه ای با اعلام این خبر بیان داشت: ساعت 10 شامگاه گذشته گذشته ماموران کلانتری 134 شهرک غرب هنگام گشت زنی در محدوده سعادت آباد متوجه تردد مشکوک و خارج از وقت ممنوعیت های پروتکل های ستاد کرونا در یک صرافی شدند. تیم گشت کلانتری برای بررسی موضوع به صرافی مراجعه و بررسی های اولیه را آغاز کردند.

وی با اشاره به اینکه در داخل صرافی 3 مرد در حال تردد بودند، عنوان کرد: تحقیقات پلیسی نشان از این داشت، این افراد مالک و متصدیان صرافی نبوده و متهمان سعی می کردند با وانمود کردن اینکه مالک صرافی هستند تحقیقات پلیسی را منحرف کنند.

سرهنگ موقوفه ای ابراز داشت: در بررسی های بیشتر مشخص شد که متهمان تعدادی دلار و ارزهای خارجی به ارزش 4 میلیارد ریال سرقت و قصد خروج از مغازه را داشتند که توسط ماموران مشاهده شده اند.

دزدان صرافی تهران به دام افتادند

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان متعرف شدند که ساکن شهر کرج بوده و با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری از شهر کرج برای سرقت به تهران مراجعه کرده بودند، گفت: متهم به همراه اموال مکشوفه به کلانتری انتقال و در ادامه اعترافات خود اظهار داشتند، به دفعات متعدد برای خرید دلار به صرافی مراجعه و متوجه شده بودند که مالک صرافی مقدار فراوانی دلار و ارز در داخل مغازه نگهداری می کند که نقشه سرقت از سرافی را طراحی کرده ایم.

سرهنگ موقوفه ای خاطر نشان کرد: با اعتراف صریح متهمان به جرم ارتکابی هر سه سارق برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر