کد خبر: 114143
A

از عجیب ترین اتفاقاتی که با حضور سرافراز در حوزه ریاست سازمان منطقه آزاد کیش همزمان شد، انتشار مشکوک برخی از نامه نگاری های داخلی این سازمان و به گفته رسانه های محلی ارتباطات رسانه ای وی

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ ۳۰ ام فروردین ماه ۱۴۰۰، محمد‌صادق سرافراز به عنوان مشاور و سرپرست جدید اداره کل حوزه مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش معرفی شد، اما خیلی زود و در مدت کمتر از ۲ماه و پس از مذاکره شفاهی وی با آهنگران مدیرعامل سازمان منطقه ازاد کیش در ۸ام تیرماه، با استعفای وی موافقت و شاید به نوعی عذر وی از کیش خواسته شد.

اما لازم است درخصوص به اصطلاح استعفای محمدصادق سرافراز مدیرکل کم‌تجربه حوزه ریاست و نقش برخی جریانات و اقدامات شخصی او در‌ این زمینه مواردی ذکر شود، زیرا طبق اعلام نظرها علاوه بر عملکرد اداری و برخی اقدامات خارج از شئن این جایگاه، عوامل مهم تری وجود دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد.
 
سرافراز که مدت کوتاه حضورش در سازمان منطقه آزاد کیش را در واحد ۱۸۰متری ‌و سه‌خوابه برج مسکونی لاکچری پارسیس و آن هم تنها چند روز در هفته و نه به صورت حضور دائم در جزیره کیش گذراند، با وجود فراهم بودن تمامی امکانات رفاهی مانند امکانات هتلینگ در محل سکونت، سرویس های خاص تشریفات به او و همچنین اختیارات مدیریتی کامل نتوانست خواسته‌ها را برآورده کند، که پذیرش استعفای او تاییدی بر این مدعاست، شاید‌ یکی از مهم‌ترین علل کوتاه شدن مدت حضور وی در کیش اشتباه محاسباتی و ارتباط‌گیری با بقایای مدیران مدیرعامل سابق سازمان منطقه آزاد کیش باشد.

 

برخی از مدیران مظفری مدیرعامل سابق سازمان منطقه آزاد کیش، که پرونده رسیدگی و ارزیابی عملکرد وی کماکان باز است، در تلاش هستند تا منافع خود در جزیره را حفظ کنند، در همین راستا از هراقدامی فروگذار نمی کنند، از صحنه آرایی و فشار به مدیران تا ایجاد جو رسانه ای در ‌راستای رسیدن به اهداف خود.

 

از عجیب ترین اتفاقاتی که با حضور سرافراز در حوزه ریاست سازمان منطقه آزاد کیش همزمان شد، انتشار مشکوک برخی از نامه نگاری های داخلی این سازمان و به گفته رسانه های محلی ارتباطات رسانه ای وی بود. اما شاید بتوان یکی‌از اصلی ترین دلایل خداحافظی زودهنگام سرافراز را ارتباط گیری و همسو شدن با تیم مدیریتی سابق سازمان دانست، زیرا اهداف این افراد در تضاد با مصلحت کیش و کیش‌وندان بوده و شاید با حرکت ناخواسته او در مسیر اراده این افراد، عملا حضور وی در سازمان منطقه آزاد مضرات بیشتری نسبت به فایده ها داشت، که باید هرچه سریع تر جلوی آن گرفته میشد.

 

این روزها اما شنیده می شود او با استفاده از همین کارنامه نا موقق کوتاه مدیریتی در کیش در حال تلاش برای گرفتن پست مدیریتی در بدنه دولت انقلابی سیزدهم است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر