کد خبر: 118828
A

در حالی قرار است نهمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی استان تهران امروز برگزار شود که ۱۰ نفر از کاندیداهای این انتخابات رد صلاحیت شده‌اند.

به گزارش دیده بان ایران؛ طبق اعلام قبلی وزارت راه و شهرسازی امروز نهمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی استان تهران برگزار می شود. پیش تر صلاحیت 231 نفر از نامزدهای این انتخابات تایید شده بود. محمود محمودزاده معاون وزیر راه و شهرسازی دیروزدر پاسخ به این پرسش که برخی از نمایندگان مجلس به روند تایید صلاحیت نامزدهای نهمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی و تفاوت آن با شهرستان‌ها اعتراض دارند، اظهار کرد: آن چیزی که مشخص است در تمام استان‌ها هیئت نظارت و اجرایی لیست‌هایی را منتشر می‌کنند.

وی ادامه داد: هیئت نظارت مرکزی در نهایت این لیست‌ها را بررسی کرده یا صلاحیت‌ها را تایید می‌کند و اگر لازم باشد اصلاحی در این زمینه صورت بگیرد آنرا به استان‌ها ابلاغ می‌کند.

وی تصریح کرد: این اتفاق هنوز درباره تهران نیفتاده با توجه به این‌که لیست نامزدهای تایید صلاحیت شده نهمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان‌ نظام مهندسی خیلی دیر از سوی هیئت اجرایی دیر اعلام شد، فرصت بررسی صلاحیت نبوده اما به زودی درباره لیست نامزدهای تایید صلاحیت شده تصمیم‌گیری و اعلام خواهد شد.

گفتنی است در راستای اظهارات معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی شنیده‌ها حاکی از آن است صلاحیت احمد خرم، سید مهدی هاشمی، رضا خوان پایه، علیرضا میر جعفری، سیامک الهی فر، محمود سردار، بیژن خطیبی، محمد صابونی، بیتا جمالی، محمد طاهری رد شده است.

همچنین پروانه اشتغال به‌کار حسام الدین راقی و مهیار فرنیا نیز تعلیق شده است./ تسنیم

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر