کد خبر: 121250
A

تولیدکنندگان میلگرد داخلی همواره نقش بزرگی در تامین این محصول فولادی ایفا می کنند و جایگاه مهم آن ها را در تامین بخش عظیم میلگرد مورد استفاده نمی توان نادیده گرفت. از این رو در این مقاله به بررسی تولیدکنندگان داخلی میلگرد پرداخته ایم.

دیده بان ایران- تولیدکنندگان میلگرد داخلی همواره نقش بزرگی در تامین این محصول فولادی ایفا می کنند و جایگاه مهم آن ها را در تامین بخش عظیم میلگرد مورد استفاده نمی توان نادیده گرفت. از این رو در این مقاله به بررسی تولیدکنندگان داخلی میلگرد پرداخته ایم.

متا دیسکریپشن: تولیدکنندگان میلگرد داخلی همواره نقش بزرگی در تامین این محصول فولادی ایفا می کنند و جایگاه مهم آن ها را در تامین بخش عظیم میلگرد مورد استفاده نمی توان نادیده گرفت. از این رو در این مقاله به بررسی تولیدکنندگان داخلی میلگرد پرداخته ایم.

 میلگرد در انواع، کیفیت و استانداردهای مختلف در کارخانه های تولیدی متعدد تولید می شود.

تولیدکنندگان میلگرد داخلی

در طی سال های گذشته تعداد تولید کنندگان میلگرد داخلی افزایش یافته است و کارخانه های متعدد میلگرد با یکدیگر وارد عرصه رقابت شده اند. این برندها اقدام به تولید میلگرد در کیفیت و استانداردهای متعددی کرده اند، از این رو در این مقاله قصد داریم به معرفی برخی از این کارخانه های تولیدی میلگرد بپردازیم. همچنین پیش از این برترین کارخانه های تولید کنندگان میلگرد را با هم بررسی کرده ایم.

تولید کنندگان میلگرد داخلی

با شناخت تولید کنندگان این محصول فولادی می توانید در موقع خرید بهترین تصمیم را گرفته و به بیشترین سود از پروژه هایتان برسید. در ادامه 19 تولیدکننده داخلی را مورد بررسی قرار داده ایم.

کارخانه صنایع آذر فولاد امین

شرکت صنایع آذر فولاد امین واقع در زمینی به مساحت 14 هکتار در منطقه تیکمه داش و کیلومتر 12 بستان آباد در سال 1390 به بهره‌برداری رسید. این کارخانه در فاز سوم خود به احداث کارخانه نورد میلگرد، به ظرفیت اسمی 400 هزار تن در سال پرداخت و امروزه یکی از کارخانه‌های تولید کننده میلگرد به شمار می‌رود. این شرکت با نام تجاری AFA steel  نزد اداره کل مالکیت صنعتی به ثبت رسیده است. این کارخانه در حال حاضر بخشی از تولیدات داخل و منطقه را بر اساس استاندارد‌های ملی و بین‌المللی صنعت فولاد تأمین می‌کند. . برای مشاهده قیمت میلگرد آذر فولاد امین به لیست قیمت مرتبط در سایت مراجعه کنید.

کارخانه نورد گرم سمنان  

شرکت نورد گرم سمنان یا کارخانه فولاد سمنان در انتهای شهرک صنعتی شرق و 7 کیلومتری جاده سمنان دامغان در سال 1383 تأسیس شد. این کارخانه با هدف تولید انواع میلگرد آجدار و ساده شروع کرده و اکنون ظرفیت تولید 230 هزار تن انواع مقاطع فولادی در سال را دارد. از اهداف والای این مجموعه تولید 1 میلیون تن شمش فولادی در سال است. این شرکت توانسته است با تکیه بر تجربیان و دانش فنی کارکنان خود، دستگاه‌های مورد نیاز مشتریان را با یک سال ضمانت و خدمات پس از فروش ارائه نماید. برای مشاهده قیمت میلگرد سمنان به لیست قیمت مرتبط در سایت مراجعه کنید.

کارخانه آریان فولاد

کارخانه آریان فولاد تولید مقاطع فولادی اعم از نبشی، تیرآهن، میلگرد و ناودانی در سال 1385 و شهرستان بویین زهرا واقع در استان قزوین احداث گردید. با پیشرفت این کارخانه، ظرفیت تولید سالیانه مقاطع فولادی و تعداد کارکنان آن رشد چشم‌گیری داشت به گونه‌ای که در این مرکز 1000 نفر به صورت مستقیم مشغول به کار هستند. ویژگی شاخص این مجموعه تولید محصولات و مقاطع فولادی به وسیله پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های دوستدار طبیعت است. برای مشاهده قیمت میلگرد آریان فولاد به لیست قیمت مرتبط در سایت مراجعه کنید.

کارخانه فولاد پارس

از مراکز تخصصی تولید میلگرد در داخل کشور، می‌توان به کارخانه فولاد خاورمیانه یا فولاد پارس اشاره نمود که اولایل دهه 80 و در شهرستان تاکستان، استان قزوین به بهره‌برداری رسید. محصول تولیدی این مجموعه با نام میلگرد قزوین از کیفیت بالایی برخوردار بوده و بسیار در بازار داخل و حتی خارج از کشور محبوب است. برای مشاهده قیمت میلگرد قزوین به لیست قیمت مرتبط در سایت مراجعه کنید.

کارخانه سپهر ایرانیان

یکی از تولید کنندگان میلگرد داخلی، سپهر ایرانیان بوده که درسال 1389 و شهرک زواره‌ای در نزدیکی تهران تاسیس شد. بخش تولید این کارخانه توانایی ساخت سالیانه 100 هزار تن میلگرد را دارد. میلگرد‌های تولیدی این مجموعه به دلیل عبور از فیلتر مراکز و آزمایشگاه‌های کنترل کیفیت این مجتمع، از کیفیت مطلوبی برخوردارند. برای مشاهده قیمت میلگرد فولاد سپهر ایرانیان به لیست قیمت مرتبط در سایت مراجعه کنید.

کارخانه آریا ذوب

کارخانه تولید میلگرد آریا ذوب، درسال 1383 فعالیت خود را آغاز کرد و با دارا بودن کارکنان متعهد و استفاده از فناوری روز، توانست خود را در زمره بزرگ‌ترین مراکز تولید میلگرد داخلی جای دهد. مجتمع آریا ذوب، به لطف ظرفیت تولیدی سالیانه 320 هزارتن میلگرد باکیفیت و مطابق با استانداردهای داخلی و خارجی به یکی از اجزای مهم در زنجیره تامین میلگرد داخلی تبدیل گردید.

این کارخانه ابتدا تحت عنوان شرکت سرمایه‌گذاری وارد حوزه فولاد شد و سپس در سال 1380 اولین مرکز تولیدی خود را در استان تبریز و 6 کیلومتری جاده جزیره اسلامی راه‌اندازی کرد. محصولات این مرکز تحت استاندارد‌های بین‌المللی و شامل انواع میلگرد، ورق گالوانیزه، لوله‌ها، قوطی و پروفیل‌های خاص با ظرفیت تولیدی سالیانه 710 تن می‌شوند. برای مشاهده قیمت میلگرد آریا ذوب به لیست قیمت مرتبط در سایت مراجعه کنید.

کارخانه معراج کردکوی

از دیگر مجموعه‌های مهم در زمینه تولید میلگرد می‌توان به کارخانه معراج کردکوی استان گلستان اشاره نمود که در اواخر سال 1387 به بهره‌برداری رسید. ظرفیت این کارخانه 300 تن درسال بوده و شامل تولید انواع میلگرد ساده، آج‌دار و کلاف می‌شود. تامین نیاز داخلی و صادرات به کشور‌های هم‌جوار همانند ترکمنستان، ارمنستان، ترکیه، عراق و ... از اهداف بلندمدت و چشم‌اندازهای آتی مجموعه فولاد کردکوی است. برای مشاهده قیمت میلگرد معراج کرد کوی به لیست قیمت مرتبط در سایت مراجعه کنید.

کارخانه پرشین فولاد

گروه صنعتی پرشین فولاد از بزرگ‌ترین مجموعه‌های تولید محصولات فولادی در داخل کشور به شمار می‌آید و شامل مجتمع‌های بسیاری در زیرمجموعه خود است. این مجموعه در سال 1365 و کیلومتر 18 اتوبان تاکستان به ابهر تاسیس گردید. تولیدات پرشین فولاد در انواع مختلف میلگرد با ظرفیت سالیانه 500 هزار تن، آهن اسفنجی با ظرفیت سالیانه 800 هزار تن، تیرآهن با ظرفیت سالیانه 400 هزار تن و ورق‌های گالوانیزه با ظرفیت سالیانه 200 هزارتن روانه بازار می‌شوند. برای مشاهده قیمت میلگرد پرشین فولاد به لیست قیمت مرتبط در سایت مراجعه کنید.

کارخانه صنایع فولاد هیربد زرندیه

شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه در سال 1388  شهرک صنعتی مامونیه استان مرکزی فعالیت خود را شروع کرد. مجموعه فولاد هیربد دارای دو خط تولید میلگرد، قوطی پروفیل و لوله‌ها است. از برجستگی‌های شاخص این مجموعه، تولیدات گسترده انواع مختلف مقاطع فولادی است به گونه‌ای که بیش از 100 محصول در سایز‌ها و ضخامت‌های مختلف در این کارخانه ساخته می‌شوند. برای مشاهده قیمت میلگرد هیربد به لیست قیمت مرتبط در سایت مراجعه کنید.

کارخانه صدر فولاد لرستان

صدر فولاد لرستان یکی از کارخانه ‌های تولید کننده میلگرد در کشور شناخته می‌شود که در سال 1394 فعالیت خود را با تولید صد هزار تن محصولات فولادی در سال آغاز کرد و توانست 80 هزار تن افزایش با افزودن دو استند به رافینگ نورد داشته باشد. این کارخانه در زمینی 35 هکتاری و در کنار اتوبان خرم آباد واقع شده است. این مجموعه اکنون به دلایل مشکلاتی (مشکلات مالی و سوء مدیریت و ...) تعطیل است.

کارخانه قائم

کارخانه قائم میلگرد رازی از تولید کنندگان برتر میلگرد در سال 1383 در شعرک صنعتی رازی شهرضا واقع در اصفهان احداث گردید. این کارخانه زیر مجموعه شرکت جهان پروفیل پارس است که فاز اول آن راه‌اندازی خط تولید نورد سرد با ظرفیت سالیانه 50 هزار تن در سال 1390 به بهره‌برداری رسید. فاز دوم آن خط تولید نورد گرم با ظرفیت سالیانه 300 هزار تن در سال 1395 راه‌اندازی شد. قائم یکی از معتبر‌ترین و بهترین کارخانه‌های تولید کننده میلگرد در کشور شناخته می‌شود. برای مشاهده قیمت میلگرد قائم به لیست قیمت مرتبط در سایت مراجعه کنید.

کارخانه‌ فولاد کویر کاشان

فولاد کویر یا کویر کاشان یکی از کارخانه‌های تولید کننده میلگرد اصفهان است که فعالیت خود را در سال 1379 آغاز نمود. دو سال پس از تاسیس کارخانه، محصولات فولادی آن روانه بازارها شدند. پس از گذشت 5 سال اولین تولید میلگرد کارخانه کویر کاشان معرفی گردید. هم اکنون این واحد تولیدی، ظرفیتی بالغ بر 350 هزار تن در سال محصولات فولادی اعم از میلگرد، تیرآهن، ناودانی و ... دارد. میلگرد‌های فولاد کویر به صورت ساده و آج‌دار بوده که خاصیت جوشکاری و مقاومت بالایی دارد. میلگردهای تولیدی فولاد کویر در سایز‌های رایج 8 الی 32 به بازار عرضه می‌شوند؛ همچنین میلگرد با آج 520، برای اولین بار در این مجموعه به تولید رسید. قیمت میلگرد کاشان وابسته به سایز سفارش مشتری خواهد بود.

تالار افتخارات مجتمع فولاد خراسان مملوء از موفقیت‌های گوناگون آن در زمینه‌ تولید است. در ادامه لیستی از افتخارات و دستاورد‎‌های مجموعه فولاد را بیان کردیم.

  • واحد منتخب صنعتی استان اصفهان سال ۹۶
  • تندیس جایزه تعالی منابع انسانی سال ۹۲
  • تقدیرنامه شرکت برتر در حوزه مدیریت منابع انسانی
  • کارافرین نمونه استان اصفهان در سال ۹۴

کارخانه های میلگرد در سراسر ایران پراکنده هستند و حجم مصرفی بخش های مختلف کشور را تامین می کنند. در این مقاله سعی داشتیم تا با معرفی تولیدکنندگان میلگرد داخلی شما را با کیفیت تولید و استانداردهایی که در تولید مورد استفاده قرار می‌دهند به شما در یک خرید مطمئن کمک کنیم.

منبع خبر:

https://www.khordad.news/fa/news/369572/تولیدکنندگان-میلگرد-داخلی

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر