کد خبر: 134278
A
اختصاصی دیده بان ایران:

استاد اقتصاد دانشگاه تهران به سایت دیده بان ایران گفت: بودجه موجود در صدا و سیما موجب میلیاردر شدن برخی افراد و شرکت‌های خصوصی شده و افراد متخصص و محبوبی همچون؛ «عادل فردوسی‌پور» نیز که بدون هیچ رفتار غلطی در این رسانه حاضر بودند، به بهانه‌های واهی کنار گذاشته‌اند.

به گزارش دیده بان ایران؛ مهدی پازوکی، اقتصاددان درباره بودجه های میلیاردی رسانه ملی گفت: بودجه موجود در صدا و سیما موجب میلیاردر شدن برخی افراد و شرکت‌های خصوصی شده و افراد متخصص و محبوبی همچون؛ «عادل فردوسی‌پور» نیز که بدون هیچ رفتار غلطی در این رسانه حاضر بودند، به بهانه‌های واهی کنار گذاشته‌اند.

مهدی پازوکی در ادامه به دیده بان ایران گفت: جرم افرادی همچون آقای فردوسی‌پور و «علی  دایی» این است که در این کشور با رفتار سالم در حال تبدیل شدن به قهرمان ملی هستند؛ اما افراد  داخل صدا و سیما چنین جایگاهی را بر نمی‌تابند و آنها را از قاب رسانه حذف می‌کنند.

بیشتر بخوانید: مهدی پازوکی: ضعیف‌ترین دولت در تاریخ جمهوری اسلامی سکان هدایت کشور را به عهده گرفته/ انتصابات قبیله‌ای در دولت موج می‌زند/ باقری کنی از اساس برجام را قبول ندارد/ دولت مدعی برنامه ۷ هزار صفحه‌ای چرا تا کنون ۷ خط از برنامه خود را منتشر نکرده؟!

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر