کد خبر: 134315
A

در حالی که در ۲۴ ساعت گذشته روند قیمت خودروهای پژو و پراید افزایشی بوده است اما خودروهای دنا و سمند کاهش قیمت‌ها را تجربه کردند.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از آن است که در بین خودروهای پژو موجود در بازار خودرو پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۸ در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ میلیون تومان گران شده است و یک میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان قیمت خورده است و خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ نیز از ۲۸۴ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۸۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت یک میلیون تومان گران شده است و ۲۹۵ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ۳۰۴ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۰۵ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای پژو پارس نیز در این مدت گران شدند به طوری که پژو پارس مدل ۱۴۰۰ از ۳۶۴ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۶۵ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای سمند اما در این مدت ارزان شدند به طوری که سمند LX مدل ۱۴۰۱ از ۳۰۶ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۰۴ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای دنا نیز در این مدت ارزان شدند به طوری که دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ از ۴۰۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۴۰۴ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو اما در ۲۴ ساعت گذشته گران شده است و ۳۹۴ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۹۴ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

5708716

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر