کد خبر: 13529
A

علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران پیامی صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران؛ علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران پیامی صادر کرد.
در این پیام آمده است:
همکاران گرامی ، خانواده بزرگ بانک صنعت و معدن
 انقلاب بزرگ اسلامی ایران حرکتی دوران ساز بود که بر اساس سنت الهی، رهبری پیامبر گونه امام خمینی (ره) و خیزش تاریخی امت قهرمان ایران توانست ، فضای بارور شدن ارزش های معنوی و فرهنگ متعالی اسلام را به وجود آورد.
 نهال انقلاب اسلامی ایران در سایه رشادت ها و ایثار مردمانش طی چهار دهه رشد، به درختی تنومند تبدیل شد، که طی این سال ها در برابر طوفان هایی مثل جنگ تحمیلی، تحریم و دیگر توطئه های بین المللی ایستادگی کرده و همچنان سرفراز ایستاده است.
 امسال در حالی به دهه فجر گام نهاده ایم که رحلت یار دیرین امام و رهبری ، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی از یک سو و حادثه دردناک شهادت آتش نشانان قهرمان ساختمان پلاسکو، مردم کشورمان را با اندوه روبرو ساخته است ، وقایعی که بی شک از حافظه تاریخی ما پاک نخواهد شد .
 از نگاه دیگر بیش از یک سال از اجرایی شدن برجام می گذرد و بانک صنعت و معدن در دوران پسا تحریم توانسته است با بهره گیری از فضای به وجود آمده به موفقیت های زیادی دست یابد که بخوبی از آن ها مطلعید.
 بی شک شما همکاران عزیز از این پس نیز با عزمی جدی و اراده ای سستی ناپذیر در مسیر پیشرفت و توسعه گام برخواهید داشت و با تامین مالی طرح های صنعتی ، اشتغال زائی و انجام مسئولیت های اجتماعی رسالت خود را در قبال منافع ملی، آرمان¬های شهدای انقلاب، مشتریان، فعالان اقتصادی و مردم شریف میهنمان به انجام خواهید رساند.
 اینجانب ضمن گرامیداشت این ایام امیدوارم هر روز بیش از پیش و بصورتی منسجم و یکپارچه، شاهد تبلور آرمانهای انقلاب در عرصه های داخلی و دستیابی به موفقیت هایی پایدار در عرصه تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و حضوری عزتمند در بازار بین الملل باشیم.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر