کد خبر: 135963
A

سردار منصور حقیقت پور گفت: بین همین وزرا که مسئولیت اقتصادی دارند، هماهنگی وجود ندارد. معلوم نیست چه کسی مسئول هماهنگی تیم اقتصادی است. از سوی دیگر آقای مخبر واقعا اقتصاد را به صورت علمی نمی‌داند و واقعا هماهنگی امور اقتصادی از عهده او خارج است.

به گزارش دیده بان ایران؛ سردار منصور حقیقت پور نماینده ادوار مجلس درباره عملکرد تیم اقتصادی دولت رئیسی گفت: «دو اشکال در حوزه اقتصادی دولت وجود دارد؛ نخست آنکه برخی از وزرای دولت در قواره ملی و بین‌المللی نیستند. وزرا حداقل باید در تراز ملی باشند. من نمی‌گویم تراز بین‌المللی اما دیگر باید در حد ملی باشند. دومین مشکل این است که بین همین وزرا که مسئولیت اقتصادی دارند، هماهنگی وجود ندارد. معلوم نیست چه کسی مسئول هماهنگی تیم اقتصادی است. از سوی دیگر آقای مخبر واقعا اقتصاد را به صورت علمی نمی‌داند و واقعا هماهنگی امور اقتصادی از عهده او خارج است».

این فعال اقتصادی در باره جایگاه محسن رضایی در دولت گفت: «آقا محسن جایی برای کارکردن در دولت ندارد. اصلا امکان مطرح‌شدن و اجرایی‌شدن ایده‌های او در دولت وجود ندارد. او را بین چند اتاق محصور کرده‌اند بدون اینکه اختیاری داشته باشد».

حقیقت‌پور در پایان گفت: «من معتقد بودم که آقا محسن نباید وارد دولت می‌شد زیرا اختیاری به او داده نشد؛ حالا هم از سر نجابت و تعهد به مردم است که از دولت بیرون نمی‌آید. آقا محسن از خیلی از آقایان که مسئولیت اقتصادی دارند، از نظر تئوریک و عملی مدیریت اقتصادی را می‌داند. به نظر من کل هماهنگی اقتصادی دولت باید به او سپرده می‌شد».

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر