کد خبر: 138112
A
رئیس بسیج کارگری کشور مطرح؛

حمیدرضا الله بداشتی ضمن اعلام بی اثر شدن تحریم ها به واسطه اتکا به تولید داخلی گفت: نگاه به تولید و اشتغال باید جهادی و انقلابی باشد.

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ رئیس بسیج کارگری کشور حمیدرضا الله بداشتی با اشاره به بی اثر شدن تحریم ها به واسطه اتکا به تولید داخلی، گفت: با تلاش کارگران و افسران جبهه تولید و اشتغال، ایران در عرصه های مختلف بن بست شکن ظاهر شده است.

 در بازدید از دو واحد تولیدی و صنعتی در رشت، اظهار کرد: گیلان ظرفیت‌های خوبی در بخش صنعت و تولید دارد که باید نقاط ضعف این بخش پوشش داده شود.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه صنعت و تولید، افزود: نگاه به تولید و اشتغال باید جهادی و انقلابی باشد.

رئیس سازمان بسیج کارگری کشور با بیان اینکه تولید پایدار و سودآور باید محور کار مسئولان قرار گیرد، گفت: تولید و اشتغال پایدار با فراهم آوری بسترهای اولیه و همچنین بازار فروش محقق می شود.

الله بداشتی با بیان اینکه مقاومت اقتصادی و حمایت از تولید داخلی منجر به تحول اقتصادی می شود، تصریح کرد: تولید داخلی با رویکرد دانش بنیان علاج مشکلات کشور در بخش بیکاری و اقتصاد است.

وی با اشاره به بی اثر شدن تحریم ها به واسطه اتکا به تولید داخلی، افزود: با تلاش کارگران و افسران جبهه تولید و اشتغال، ایران در عرصه های مختلف بن بست شکن ظاهر شده است.

منبع: ایسنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر