کد خبر: 139704
A

بررسی‌ها نشان می‌دهد که اجاره برخی از ویلاها در شمال کشور تنها برای یک شب هزینه‌های چندین میلیونی بر مردم تحمیل می‌کند.

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ اجاره ویلا در رامسر گاهی نزدیک به شبی ۱۵ میلیون تومان هزینه دارد. مثلا اجاره یکی از گران‌ترین ویلا‌های رامسر که استخر آب گرم دارد، شبی ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. این ویلای هزار متری، پنج طبقه دارد، روف‌گاردن، یک اتاق خواب مستر، میز بیلیارد، میز فوتبالدستی و ... بخشی از امکانات آن به‌شمار می‌رود و ظرفیتش ۱۵ نفر اعلام شده است. ویلای دیگری در رامسر وجود دارد که میزبان آن بابت هر شب در ایام تعطیل ۱۲ میلیون تومان دریافت می‌کند.

بررسی‌ها می‌دهد، این ویلای ۷۵۰ متری، شش‌تا اتاق خواب دارد و ظرفیت آن تا ۲۴ نفر خواهد بود. در توضیح امکانات این ویلا به سیستم برق اضطراری، میز پینگ‌پنگ و فوتبالدستی و جکوزی اشاره شده است. ویلا سه طبقه با متراژ ۳۲۵، در رامسر به ازای هر شب ۸.۵ میلیون تومان اجاره داده می‌شود. این ویلا استخر آب گرم دارد و حضور نگهبان، میز بیلیارد و پارکینگ بخش دیگری از امکانات آن است. ویلا‌هایی که در رامسر اجاره روزانه آن‌ها بیشتر از ۱۰ میلیون تومان است، کم نیستند و بین گزینه‌های گرانقیمت می‌شود به ویلایی اشاره کرد که اجاره آن شبی هشت میلیون تومان هزینه دارد. در این ویلا دو طبقه، سه‌تا اتاق خواب وجود دارد و با استخر اجاره داده می‌شود.

ارزان‌ترین ویلا‌ها در رامسر؛ شبی ۳۰۰ هزار

اجاره ویلا در رامسر حداقل شبی ۳۰۰، ۴۰۰ هزار تومان هزینه دارد. میزبان ویلای یکخوابه در رامسر بابت هر شب اجاره، ۳۵۰ هزار تومان می‌گیرد. عکس‌های مربوط به ویلا نشان می‌دهد زمان زیادی از عمر بنا آن می‌گذرد و داشتن تلویزیون و مبلمان را می‌توانیم جزو معدود امکانات آن بدانیم. ظرفیت این ویلا حداکثر شش نفر است و در آن یک اتاق خواب وجود دارد. حوالی منطقه آسیابسر رامسر که تقریبا ۱۵ کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد، ویلای ۸۰ متری دوبلکس را شبی ۵۰۰ هزار تومان اجاره می‌دهند. یخچال، مبلمان و تلویزیون را باید جزو امکانات این ویلا بدانیم. میزبان ویلای ۱۰۴ متری در رامسر بابت هر شب اجاره، نزدیک به ۷۰۰ هزار تومان دریافت می‌کند. متراژ این ویلا ۳۵۰ عنوان شده و ظرفیت آن حداکثر شش نفر است و با اضافه شدن هر مهمان دیگر، ۵۰ هزار تومان به هزینه اجاره اضافه می‌شود. با یک میلیون تومان می‌شود ویلای ۲۰۰ متری با دو اتاق خواب در رامسر اجاره کرد. میزبان داشتن آلاچیق و باربکیو در این ویلا را جزو امکانات آن حساب کرده و گفته ظرفیت این اقامتگاه نهایتا ۱۴ نفر خواهد بود.

بودجه مورد نیاز برای اجاره ویلادر رامسر

مشخصات ویلا

مهمترین امکانات ویلا

اجاره روزانه

هزار متر (پنج طبقه)

استخر آب گرم، روف‌گاردن و اتاق خواب مستر

۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

۷۵۰ متر (سه طبقه)

سیستم برق اضطراری، جکوزی

۱۲ میلیون تومان

۳۲۵ متر (سه طبقه)

استخر آب گرم، نگهبان

هشت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

۲۱۰ متر (دو طبقه)

استخر

هشت میلیون تومان

۲۰۰ متر (یک طبقه)

یخچال، مبلمان و تلویزیون

یک میلیون تومان

۱۰۴ متر (یک خوابه)

یخچال، مبلمان و تلویزیون

۷۰۰ هزار تومان

۸۰ متر (دو طبقه)

یخچال، مبلمان و تلویزیون

۵۰۰ هزار تومان

۱۰۰ متر (یک طبقه)

مبلمان و تلویزیون

۳۵۰ هزار تومان

منبع: فرارو

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر