کد خبر: 23907
A
ربیعی:

وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه دولت نگاه ویژه‌ای به بخش آسیب‌های اجتماعی و اشتغال کشور دارد، تاکید کرد: تنها توزیع پول برای رفع معضل بیکاری پاسخگوی بخش اشتغال کشور نیست.

 

 

به گزارش پایگاه خبری تلیلی دیده بان ایران ، علی ربیعی در نشست نشست هم‌اندیشی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درحوزه اشتغال با بیان اهمیت کار مرکز پژوهش‌های مجلس، گفت: مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی گزارش‌های کارشناسی متقنی را تهیه و ارائه می‌دهد و کارکرد خوبی دارد و در جامعه علمی کشور محل ارجاع است.

او با تاکید بر توسعه و ارتقای همکاری مرکز پژوهش‌های مجلس و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: برای رفع مشکلات در حوزه تامین اجتماعی و اشتغال نیازمند همکاری بیشتر و تعامل نزدیک‌تری با مرکز پژوهش‌های مجلس هستیم.

وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه کشور تاکنون سند سیاستی اشتغال نداشته است،‌ تصریح کرد: متاسفانه هنوز در تبیین نظریه و سیاست اشتغال در کشور نیز با مشکل روبرو هستیم.

او با تاکید بر اینکه تنها با پول و منابع نمی‌توان اشتغال پایدار ایجاد کرد، یادآور شد: منطقی کردن سیاست‌ها و راهکارهای اشتغال طی برنامه‌ای ۲۰ ساله می‌تواند به رفع مشکلات این حوزه کمک کند.

ربیعی با بیان اینکه باید به فهم مشترکی از موضوع اشتغالزایی و بیکاری برسیم، ‌تاکید کرد: باید دیدگاهی استراتژیک به مقوله اشتغال داشته باشیم.

وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه دولت نگاه ویژه‌ای به بخش آسیب‌های اجتماعی و اشتغال کشور دارد، تاکید کرد: تنها توزیع پول برای رفع معضل بیکاری پاسخگوی بخش اشتغال کشور نیست.-ایلنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر