کد خبر: 26208
A

اسنپ از تمامی کسانی که تاکنون درباره این موسسه مطلب نوشته‌اند،دعوت کرد تادر جشنواره آن به مناسبت روز خبرنگار شرکت کنند.

دیده بان ایران: شرکت اسنپ به عنوان اولین و بزگترین سامانه حمل‌ونقل هوشمند در ایران، قصد دارد همزمان با روز خبرنگار و به رسم هر ساله‌ی خود، از اهالی رسانه و مطبوعات به پاس همراهی‌شان در مسیر بالندگی این شرکت تقدیر نماید. به همین منظور، امسال برنامه ویژه‌ای برای روز خبرنگار تدارک دیده شده است.
 
اسنپ از تمامی کسانی که تا کنون درباره این شرکت نوشتند و یا تمایل به نوشتن دارند دعوت به مشارکت در جشنواره اسنپ-خبرنگار می‌کند. برای شرکت در این رویداد تنها کافی است لینک مطالب منتشر شده خود را در نشریات داخلی یا خارجی با موضوع اسنپ (شامل خبر، یادداشت، گزارش و گفت‌وگو) به آدرس ایمیل pr@snapp.cab ارسال کنید.
 
برای مشارکت در جشنواره اسنپ-خبرنگار هیچ محدودیتی وجود ندارد و تمامی خبرنگاران در تمامی حوزه‌های خبری از منتقدان تا مشوقان اسنپ می‌توانند همراه و برنده جوایز ویژه این شرکت حمل‌ونقل آنلاین باشند. تنها یک شرط در رابطه با این جشنواره وجود دارد. مطلب یاد شده باید در یکی از رسانه‌های عمومی مکتوب و آنلاین منتشر شده باشد.
 
خبرنگاران محترم برای ارسال لینک مطالب خبری خود با موضوع اسنپ تا دوشنبه ۱۶ مرداد فرصت دارند. به تمامی شرکت کنندگان در این جشنواره، هدایایی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر