کد خبر: 27401
A

بررسی نرخ دلار در ماه اخیر حاکی ازآن است که نرخ در روزهای 30 و 31 مرداد ماه با رقم 3 هزار و 832 تومان به بیشترین رقم خود رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران و به نقل از میزان، بررسی نرخ ارز در یک ماه اخیر نشان می‌دهد که میانگین ارزش دلار به واسطه ۲۵ روز کاری در مرداد ماه سال جاری رقم ۳ هزار و ۸۱۱ تومان بوده است.

در این میان بیشترین نرخ دلار در بازار آزاد مربوط به ۳۰ و ۳۱ مردادماه با رقم ۳ هزار و ۸۳۲ تومان بوده که نسبت به میانگین قیمت دلار در این ماه، ۲۱ تومان بیشتر بوده است.

همچنین کمترین قیمت دلار در دومین روز مردادماه با رقم ۳ هزار و ۷۷۲ تومان، حدود ۳۹ تومان کمتر از میانگین قیمت دلار در ماه جاری بوده است.

لازم به ذکر است که نرخ دلار در اولین روز مردادماه با نرخ ۳ هزار و ۷۷۵ تومان کار خود را آغاز کرد و با روند صعودی کار خود را ادامه داد و این درحالی است که نرخ در آخرین روز کاری ماه ذکر شده با رقم ۳ هزار و ۸۳۲ تومان به کار خود پایان داد.

نگاه اجمالی به نمودار نرخ ارز در مردادماه نشان می‌دهد که روند قیمتی دلار در ماه اخیر صعودی بوده است و با نوسان همراه بوده است.

گفتنی است نرخ دلار در ۴ مرداد ماه سال جاری در از کانال ۳ هزار و ۸۰۰ تومان عبور کرد و این روند تا پایان ماه ادامه دار بود.

دلار قد کشید/ بیشترین نرخ ۳ هزار و ۸۳۲ تومان+ نمودار


 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر