کد خبر: 32080
A

استاندار کرمان و نماینده مردم شهرستانهای کهنوج، منوجان، قلعه‌ گنج، رودبار جنوب و فاریاب به همراه موسسه هنرمندان پیشکسوت در یک حرکت ابداعی و کم ‌نظیر برای توسعه منطقه محروم رودبار جنوب با هم همراه شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی استانداری کرمان، در جلسه‌ ای که در موسسه هنرمندان پیشکسوت با حضور هنرمندان پیشکسوت، مدیران استانی و منطقه‌ ای کرمان و نماینده مردم منطقه رودبار جنوب برگزار شد؛ اعضای جلسه بر آن شدند با همت و به میان آوردن سرمایه اجتماعی؛ در منطقه محروم رودبار جنوب خلق کار و ثروت کنند.
در نخستین دیدار استاندار کرمان با اعضای موسسه هنرمندان پیشکسوت 'عزت‌ اله مهرآوران، رضا ناجی، صفا آقاجانی، کیهان دخت امین، محسن علی اکبری، علی‌ محمد زارع و سیدعباس عظیمی' حضور داشتند و در دیدار دوم هم از موسسه پیشکسوتان 'داریوش ارجمند، احمد عزیزی، هوشنگ توکلی، رضا بنفشه‌ خواه، جلیل فرجاد، عزت ‌اله مهرآوران، محمود پاک ‌نیت، کریم اکبری مبارکه و خانمها مهوش صبرکن، صفا آقاجانی و مریم معترف' حضور داشتند.
همچنین از استانداری کرمان 'مدیرکل حوزه استاندار، مشاور و رئیس دفتر استاندار کرمان در تهران، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری، فرماندار رودبار جنوب، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، مدرسین دانشگاه' در این نشست حضور داشتند.
الگویی در استان کرمان در قالب اقتصاد مقاومتی در حال فعالیت برای ایجاد کار و ثروت است که 'معین اقتصادی' نام دارد؛ حال امید است که موسسه هنرمندان پیشکسوت با سرمایۀ اجتماعی که در وجود هنرمندان نهفته؛ بتواند 'معین فرهنگی' را نیز در استان و سراسر کشور به کار بگیرد. به امید آنکه فقر، ریا و دروغ از این سرزمین رخت بربندد!
کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر