کد خبر: 34927
A

هشتمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی، ماشین آلات، ادوات،تجهیزات، آبیاری و نهاده ها سه شنبه شب در آیینی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و جمعی از مسئولان در شرکت نمایشگاههای بین المللی قزوین افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، این نمایشگاه با حضور بیش از 60 موسسه و شرکت داخلی و نمایندگان شرکت های وابسته در فضایی به مساحت چهار هزار متر مربع در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی قزوین دایر شده است.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین در آیین افتتاح این نمایشگاه گفت: ایجاد فضای رقابتی جهت ورود به بازارهای جدید، ارایه توانمندی های مشارکت کنندگان، اخذ سفارش از مشتریان جدید و تعامل بین کانال های توزیع و ایجاد نمایندگی، تبادل اطلاعات و تجربیات در بخش کشاورزی از اهداف برگزاری این نمایشگاه به شمار می رود .
هادی طاهرخانی با بیان اینکه این نمایشگاه به مدت چهار روز دایر خواهد بود، افزود:معرفی کالاها و خدمات جدید مشارکت کنندگان، سنجش توان رقابتی مشارکت کنندگان، افزایش میزان تبلیغات در سطح عموم، تحقیق بازار و بازاریابی از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
وی خاطرنشان کرد: مشارکت کنندگان در این نمایشگاه از استان های اصفهان، زنجان، قزوین، خراسان رضوی، مازندران،البرز، گیلان، همدان حضور دارند.
هشتمین نمایشگاه کشاورزی، نهاده ها، آبیاری، آبرسانی، صنایع و ماشین آلات تا 10 آذر ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین از ساعت 15 تا 21 پذیرای علاقه مندان است.
کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر