کد خبر: 43581
A

به علت قیمت بالای عوارض این اتوبان رانندگان ناگریز از جاده قدیم اقدام به تردد می‌کنند،که این موضوع منجر به تصادفات شدید و آسیب‌های جبران ناپذیر شده است.

نماینده مردم همدان در مجلس در نامه‌ای خطاب به وزرای اقتصاد و صنعت و معدن، با اشاره به مبلغ بالای عوارضی اتوبان تهران - همدان گفت: عوارضی تهران - همدان، سرگردنه شده است و مردم به این موضوع معترض هستند.

به گزارش دیده بان ایران به نقل از تسنیم، حمیدرضا حاجی‌بابایی در نامه‌ای خطاب به وزرای اقتصاد و صنعت، معدن و تجارت با اشاره به مبلغ بالای عوارض اتوبان تهران - همدان در سال 96 اظهار داشت: این مسئله همواره مورد اعتراض مردم بوده است.

وی در این نامه تاکید کرده است، به علت قیمت بالای عوارض این اتوبان رانندگان ناگریز از جاده قدیم اقدام به تردد می‌کنند،که این موضوع منجر به تصادفات شدید و آسیب‌های جبران ناپذیر شده است.

نماینده مردم همدان در این نامه آورده است که مطلع شدیم در سال 97 نیز علی‌رغم نارضایتی مردم اقدام به افزایش مبلغ عوارض اتوبان مذکور شده است لذا با عنایت به وضعیت کنونی اقتصادی کشور، این گونه تصمیمات، هیچ توجیهی ندارد، لذا خواهشمند است دستور فرمایید در اسرع وقت نسبت به اصلاح و تعدیل مبلغ عوارض اتوبان تهران-همدان اقدام گردد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر