کد خبر: 46226
A

یک منبع نزدیک به طیب‌نیا درباره انتشار اخباری مبنی بر پیشنهاد حضور دولت به وزیر سابق اقتصاد گفت: تاکنون هیچ پیشنهاد همکاری از سوی دولت برای تصدی ریاست کلی بانک مرکزی و یا ریاست سازمان برنامه‌و‌بودجه به دکتر طیب‌نیا ارائه نشده است.

به گزارش دیده بان ایران؛ با شدت گرفتن گمانه زنی های رسانه ای مبنی بر دست رد طیب نیا، (وزیر اقتصاد دولت یازدهم) به پیشنهاد همکاری در دولت کنونی(دوازدهم)، یک منبع نزدیک به وی با قاطعیت چنین ادعایی را رد و از موج رسانه ای ایجاد شده ابراز تعجب کرد.

او گفت: تا کنون هیچ پیشنهاد همکاری از سوی دولت برای تصدی ریاست کلی بانک مرکزی و یا ریاست سازمان برنامه و بودجه به دکتر طیب نیا ارائه نشده است.
به دنبال انتشار برخی اخبار در رسانه ها مبنی بر امتناع علی طیب نیا از پذیرش پیشنهادات دولت برای همکاری این ادعا قویا تکذیب شد.

با شدت گرفتن گمانه زنی های رسانه ای مبنی بر دست رد طیب نیا، (وزیر اقتصاد دولت یازدهم) به پیشنهاد همکاری در دولت کنونی(دوازدهم)، یک منبع نزدیک به وی در گفت و گو با "انتخاب" با قاطعیت چنین ادعایی را رد و از موج رسانه ای ایجاد شده ابراز تعجب کرد. وی گفت: تا کنون هیچ پیشنهاد همکاری از سوی دولت برای تصدی ریاست کلی بانک مرکزی و یا ریاست سازمان برنامه و بودجه به دکتر طیب نیا ارائه نشده است./انتخاب

 

این منبع آگاه با تشکر از اصحاب رسانه برای روشنگری در این خصوص از نمایندگان افکار عمومی خواست تا با پرهیز از انتشار اینگونه خبرها با همه توان از دولت برای عبور از این شرایط سخت حمایت کنند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر