کد خبر: 50665
A
یک تولیدکننده لوازم خانگی:

موسوی مجد تولیدکننده لوازم خانگی گفت: تقاضای موجود در بازار لوازم خانگی کاذب است و با آمار و ارقام آن را می‌توان ثابت کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ سید علیرضا موسوی مجد در نشست خبری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه با تغییرات نرخ ارز محصولات وارداتی افزایش قابل توجهی داشتند، اظهار کرد: محصولات داخلی علی رغم نوسانات قیمت ارز به طور میانگین ۲۰ درصد افزایش قیمت پیدا کردند که آن هم به دلیل گران شدن برخی از مواد اولیه بوده است.

وی با تاکید بر اینکه تقاضای موجود در بازار لوازم خانگی کاذب است و با آمار و ارقام آن را می‌توان ثابت کرد، افزود: باید در این باره مدیریت صورت گیرد تا این تقاضا کاذب فروکش کرده و بازار به تعادل برسد.

یک تولیدکننده لوازم خانگی گفت: هر سال در تیرو مردادماه تولیدات به دلیل وجود نداشتن کشش در بازار با کاهش روبه رو می‌شد، گفت: در حال حاضر به دلیل برخی نگرانی‌هایی که به وجود آمده است برخلاف سال‌های گذشته تقاضادر این بازه زمانی افزایش یافته است.

موسوی مجد تاکید کرد: تعداد انبار‌ها و موجودی کامل آن‌ها به صورت روزانه برای نظارت به سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان اعلام می‌شود.

وی در پاسخ به اینکه فروشندگان از عدم عرضه کالا از سوی تولیدکنندگان گلایه دارند، تصریح کرد: به واحد‌های صنفی که میزان سفارش آن‌ها نسبت به سنوات گذشته افزایش غیرمنتظره و چندبرابری داشته است کالا تحویل داده نمی‌شود تا آن‌ها موجب افزایش قیمت‌ها شوند.

یک تولیدکننده لوازم خانگی تاکید کرد: به منظور جلوگیری از سوءاستفاده برخی از فروشندگان سقف کالایی برای آن‌ها تعیین شده تا بازار به تعادل برسد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر