کد خبر: 51470
A

یک فعال سیاسی گفت: دولت با انتخاب سخنگوی اقتصادی، مردم را با خود هم رای می کند، هم رایی مردم با دولت همراهی آنان را ایجاد می کند. باید به مردم توضیح داد.

به گزارش دیده بان ایران؛ احمد توکلی در ارتباط با تشکیل ستاد اطلاع‌رسانی اقتصادی و انتخاب رحمانی فضلی به ریاست این ستاد اظهار کرد: رحمانی فضلی به دلیل سوابقی که در معاونت سیاسی  صدا و سیما داشته و عملکرد نسبتا قابل قبولی که این معاونت داشته است ؛ تجربه های خوبی اندوخته است.

وی در ادامه گفته‌هایش افزود: در میان افراد کابینه ایشان فرد مناسبی برای تصدی این سمت بوده است. مشکلی وجود دارد و آن این است که ممکن است وقتشان تنگ باشد که باید تدبیری کرد و خبرها را برایشان آماده کنند.

این فعال سیاسی گفت: اینکه رئیس جمهور دست به اجرایی کردن چنین تصمیمی زده هم اتفاق خوبی است؛ در چنین شرایطی که  دولت سخنگو ندارد و با توجه به رشته سیاسی که رحمانی فضلی به آن وارد است،  اتفاق خوبی در دولت رخ داده است.

توکلی سپس با بیان اینکه "اینکه دولت با انتخاب سخنگوی اقتصادی، مردم را با خود هم رای کند قدم مثبتی است" گفت: اگر هم‌رایی نباشد همراهی حاصل نمی شود.مردم باید متوجه شوند که چرا دولت چنین کاری را کرده و کار دیگری را نکرده است؟ چرا در شرایط ارزی که الان داریم و بسیار هم بد است هیچ توضیحی به مردم داده نمی شود؟

وی ادامه داد: نمی‌شود که تلاطم ارزی هفت هشت ماه طول بکشد. تمام دستگاه های ملی را به سمت اضمحلال می برد . حداقل توضیح می خواهد که چرا اجازه می دهیم این اتفاق بیافتد و توضیح می خواهد که به چه درجه‌ای برسد قبول می کنند که راه غلط است و مسیر را عوض کنند.

این نماینده سابق مجلس در پایان گفت: باید برای مردم توضیح داد و هرچه سخنگو مسلط تر باشد و با زبان فنی اما عامیانه که اکثریت جامعه متوجه شوند ،‌سخن بگوید مردم بیش تر متوجه شرایط می شوند و با دولت هم رای شده و آن را همراهی هم می کنند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر