کد خبر: 53643
A

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ شرکت انفورماتیک گستر نمایندگی رسمی موبایل سامسونگ در ایران، در راستای تکریم مشتریان و اطمینان از رسیدن گوشی های موبایل به دست مصرف کنندگان نهایی با همکاری فروشگاه اینترنتی بولدموبایل اقدام به عرضه گوشی های سامسونگ نموده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ شرکت انفورماتیک گستر نمایندگی رسمی موبایل سامسونگ در ایران، در راستای تکریم مشتریان و اطمینان از رسیدن گوشی های موبایل به دست مصرف کنندگان نهایی با همکاری فروشگاه اینترنتی بولدموبایل اقدام به عرضه گوشی های سامسونگ نموده است. در این طرح  هر مشتری می تواند با وارد کردن مشخصات کارت ملی خود و یک کارت بانکی عضو شتاب بنام شخص دارنده کارت ملی، تنها یک گوشی موبایل خریداری کند. کارشناسان فروش پس از دریافت کارت ملی و مطابقت با مشخصات خریدار اقدام به صدور فاکتور می نمایند. شایان ذکر است عدم رعایت موارد فوق و واریز وجه به منزله نهایی شدن سفارش نبوده و در صورت احراز وجود مغایرت، سفارش لغو و وجه واریزی عودت خواهد شد.
از روز شنبه ۱۲  آبان در این سایت چهار مدل گوشی سامسونگ به نرخ مصوب دولتی میفروشند: (اینجا کلیک کنید
 
مدلها و قیمت
A520 دو میلیون و هفتصد
J730 دو میلیون و هفتصد
J701 یک میلیون و ششصد
J250 یک میلیون و صد

 

هر خریدار با کارت ملی فقط یک گوشی

 

فروش توسط انفورماتیک گستر با گارانتی همراه سرویس (مایکروتل)

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

 • محمدرضافولادی

  گوشی j730

 • سیدابوالفضل حسینی

  گوشی مدلj730

 • ممد

  15 ماه پیش گلکسی اس 8 بصورت اقساط با قیمت تمام شده 2 میلیون 490 هزار تومن خریدم الان a5 میان رده شده 2 میلیون 700 نقدی ب نرخ دولتی خدا از باعث و بانیش نگذره

 • سید مقداد

  سلام میخواستم برای موبایل ثبت نام کنم واقعا راسته ما پول کافی نداریم اینم کلاهبرداری کنن بیچاره میشیم
  چیکار کنیم اگه راسته بگیریم؟

ارسال نظر