کد خبر: 59943
A
با حکم وزیر اقتصاد؛

وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی «موسی بزرگ اصل» را به عنوان مدیرعامل سازمان حسابرسی منصوب کرد. پیش از این «اکبر سهیلی پور» مدیر عامل و رئیس هیات عامل سازمان بازرسی و «موسی بزرگ اصل» عضو هیات عامل و مدیریت تدوین استاندارد بود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی «موسی بزرگ اصل» را به عنوان مدیرعامل سازمان حسابرسی منصوب کرد.

به گزارش  سایت وزارت امور اقتصادی و دارایی، «فرهاد دژپسند» اولویت برنامه های مدیرعامل جدید سازمان حسابرسی را «تمرکز سازمان بر وظایف حاکمیتی»، «بازنگری و تدوین استانداردهای حسابداری و حسابرسی»، «همکاری در بازنگری و اصلاح قوانین مادر مالی و اقتصادی» و «مشارکت در تنقیح قوانین مادر و شناسایی قوانین و مقررات منسوخ و مخل واصلاح آنها» عنوان کرد.

در حکمی دیگر «هادی عبدالهی» به سمت مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایت وزارت اقتصاد منصوب شد.

وزیر اقتصاد در حکم انتصاب عبداللهی، بر انجام اقدامات لازم برای استقرار نظام مدیریت عملکرد در وزارت اقتصاد، هماهنگی و همکاری با واحد های تابع و سازمان های وابسته به وزارت متبوع در تهیه و تدوین شاخص ها و معیارهای ارزیابی عملکرد، تهیه، تنظیم و احرای برنامه های بازرسی مستمر، ادواری و موردی و تهیه گزارش های لازم تاکید کرد.

دژپسند ایجاد هماهنگی و نظارت بر فعالیت هیات های تخلفات اداری بدوی و تجدید نظر، بررسی و تحقیق صحت و سقم موضوع شکایت و پیگیری تا اخذ نتیجه نهایی و پاسخگویی به شاکیان مربوطه، بررسی و پاسخگویی در مورد مراجعات و مکاتبات نهادهای رسمی نظارتی و بازرسی در مورد شکایت از افراد و واحدها را از دیگر اولویت های دفتر بازرسی مدیریت عملکرد و پاسخگویی دانست.

 پیش از این «اکبر سهیلی پور» مدیر عامل و رئیس هیات عامل سازمان بازرسی و «موسی بزرگ اصل» عضو هیات عامل و مدیریت تدوین استاندارد بود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر