کد خبر: 60568
A

مهندس «ولی آذروش» مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا : 🔵کارخانه «لوله و‌ ماشین سازی ایران » قدیمی ترین واحد صنعتی در ایران بعد از احداث راه آهن است . این واحد صنعتی ۱۱ هزار سهام دار دارد و شناورترین شرکت بورسی است . در این مجموعه اشتغال مولد ایجاد کرده ایم . در پایان سال حمایت از کالای ایرانی - تولیدات داخلی سربازان خط مقدم اقتصادی بوده ایم . این واحد صنعتی در سال ۱۳۹۶ نسبت به ۱۳۹۵ - ۱۱۵درصد رشد داشته است . تا کنون تنها تولیدات خود را در ایران تزریق کرده ایم . در سال ۱۳۹۷؛ برای اولین بار با عراق و قطر قرارداد بسته ایم . ظرفیت تولید لوله در این کارخانه ۱۱۰ هزار تن است ، که هم اکنون ۳۳ هزار تن تولید داریم . 🔸برآنیم تا در سال ۱۴۰۰ ظرفیت تولید لوله های چدنی را به ایده آل همان ۱۱۰ هزار تن برسانیم . همه تولیدات تا کنون به شرکت آب و فاضلاب و نیرو داده شده است . قابل ذکر است این تولیدات ضد زلزله هستند که دولت هم اکنون بکارگیری آن در تهران را در الویت قرار داده است .

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ دولت بکارگیری لوله های ضد زلزله چدنی در تهران را در اولویت قرار داده است . 
 
مهندس «ولی آذروش»  مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا : 
 
کارخانه «لوله و‌ ماشین سازی ایران »  قدیمی ترین واحد صنعتی در ایران بعد از احداث راه آهن است . این واحد صنعتی ۱۱ هزار سهام دار دارد و شناورترین شرکت بورسی است . در این مجموعه اشتغال مولد ایجاد کرده ایم . 
در پایان سال حمایت از کالای ایرانی - تولیدات داخلی سربازان خط مقدم اقتصادی بوده ایم .

این واحد صنعتی در سال ۱۳۹۶ نسبت به ۱۳۹۵ - ۱۱۵درصد رشد داشته است .

تا کنون تنها تولیدات خود را در ایران تزریق کرده ایم .

در سال ۱۳۹۷؛ برای اولین بار با عراق و قطر قرارداد بسته ایم .
ظرفیت تولید لوله در این کارخانه ۱۱۰ هزار تن است ، که هم اکنون ۳۳ هزار تن تولید داریم .
برآنیم تا در سال ۱۴۰۰ ظرفیت تولید لوله های چدنی  را به ایده آل همان ۱۱۰ هزار تن برسانیم .
همه تولیدات تا کنون به شرکت آب و فاضلاب و نیرو داده شده است . 
قابل ذکر است این تولیدات ضد زلزله هستند که دولت هم اکنون بکارگیری آن در تهران را در الویت قرار داده است .

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر