کد خبر: 60930
A

مهندس “محمود مخدومی”، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تأمین از کارخانه بندرعباس شرکت نفت پاسارگاد بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرایی این کارخانه قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران مهندس “محمود مخدومی”، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تأمین از کارخانه بندرعباس شرکت نفت پاسارگاد بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرایی این کارخانه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت پاسارگاد، “مسعود جبرائیلی” مدیرعامل این شرکت در این بازدید گزارشی از روند عملیاتی، موانع، چالشها و فرصت های پیش روی شرکت ارائه دادند.

گفتنی است دیدار و گفتگو با با “هاشم نامور” مدیرعامل پالایشگاه بندرعباس نیز از دیگر برنامه های مهندس مخدومی بود که در این دیدار طرفین بر رفع مشکلات و افزایش همکاری ها در تامین خوراک تاکید کردند.

مهندس مخدومی، مدیرعامل تاپیکو نیز در این بازدید ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت‌گرفته در شرکت نفت پاسارگاد، رهنمودهای لازم را در خصوص تولید، توسعه و بهره وری بیان کردند و از همراهی تاپیکو در اجرای برنامه های شرکت نفت پاسارگاد در کسب جایگاه سرامدی در منطقه تاکید کردند.

شایان ذکر است شرکت نفت پاسارگاد بزرگترین تولیدکننده انواع قیر در خاورمیانه است که کارخانه بندرعباس این شرکت ظرفیت تولید سالیانه ۷۳۶ هزار تن از انواع محصولات را دارد . توان بسته بندی روزانه ۹۰۰۰ بشکه و هم چنین نزدیکی به مبادی صادراتی این کارخانه را از موقعیت ویژه ای برخوردار کرده است

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر