کد خبر: 62036
A

مدیرعامل شرکت مهندسی آبفا کشور، مدیرعامل آبفا اهواز را برکنار کرد ظهر امروز حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آبفا کشور در حکمی صادق حقیقی پور مدیرعامل آبفا خوزستان را با حفظ سمت به‌عنوان مدیر آبفا اهواز منصوب کرد. براساس این گزارش پیش‌ازاین فردوس کریمی از سال 95 تقریباً به مدت 2 سال مدیرعامل آبفا اهواز بود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ظهر امروز حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آبفا کشور در حکمی صادق حقیقی پور مدیرعامل آبفا خوزستان را با حفظ سمت به‌عنوان مدیر آبفا اهواز منصوب کرد.

 

براساس این گزارش پیش‌ازاین فردوس کریمی از سال 95 تقریباً به مدت 2 سال مدیرعامل آبفا اهواز بود.

 

تصفیه‌خانه‌های آب اهواز کاملا کنترل شده هستند؛ پس‌زدگی فاضلاب به علت افزایش حجم آبقطعی آب 161 روستای استان خوزستان بر اثر سیلابتولید و انتقال آب به مناطق جنوب شرق خوزستان پایدار است
به گزارش تسنیم در روزهای گذشته و همزمان با افزایش دبی رودخانه کارون، شاهد بازگشت فاضلاب چندین نقطه از اهواز به خیابان‌های شهر بودیم که علاوه بر اخلال در عبور و مرور خودروها سبب بروز مشکلات بهداشتی بسیاری نیز شده بود.

 

کریمی افزایش دبی رودخانه را سبب فشار هیدرولیکی به شبکه‌های آب و فاضلاب و بازگشت فاضلاب به خیابان‌های شهر عنوان کرده بود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر