کد خبر: 63424
A

؛ امروز صرافی‌های بانک ها هر دلار را در بازار به قیمت ۱۴ هزار و ۳۵۰ تومان می فروشند. میانگین قیمت فروش دلار در صرافی‌ها در روز کاری قبل نیز بیش از ۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان بود. این صرافی‌ها دلار را با قیمتی برابر با ۱۴ هزار و ۲۵۰ تومان خریداری می کنند. بررسی‌ها نشان می‌دهد رشد بهای دلار در صرافی‌ها در پی افزایش نرخ دلار در بازار رخ داده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ امروز صرافی‌های بانک ها هر دلار را در بازار به قیمت ۱۴ هزار و ۳۵۰ تومان می فروشند. میانگین قیمت فروش دلار در صرافی‌ها در روز کاری قبل نیز بیش از ۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان بود.

 این صرافی‌ها دلار را با قیمتی برابر با ۱۴ هزار و ۲۵۰ تومان خریداری می کنند. بررسی‌ها نشان می‌دهد رشد بهای دلار در صرافی‌ها در پی افزایش نرخ دلار در بازار رخ داده است.

دلار

 در حال حاضر دلالان قیمت ۱۴ هزار و ۵۰۰ تا ۱۴ هزار و ۵۵۰ تومان را برای فروش هر دلار پیشنهاد می کنند. با این حال بسیاری در حال حاضر از فروش دلار خودداری کرده و با استناد به اینکه قیمت در نیامده است، خرید و فروش را به پس از ساعت یازده و نیم موکول می‌کنند.

 هر یورو نیز در صرافی های بانکی ۱۶ هزار و ۲۰۰ تومان فروخته می شود .قیمت خرید یورو از مردم در صرافی ها ۱۶ هزار و صد تومان اعلام شده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر