کد خبر: 63623
A
جزییات جلسه غیر علنی امروز مجلس

زر آبادی نماینده قزوین در مجلس گفت: در نشست غیرعلنی امروز مجلس برای بنزین، پیشنهاد قیمت یکسان ۱۵۰۰ تومان با ۱۰۲ رای موافق و ۱۲۷ رای مخالف رد شد و نهایتا پیشنهاد ادامه وضعیت موجود با ۱۴۵ رای موافق و ۷۷ رای مخالف نمایندگان مواجه شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: در نشست غیرعلنی امروز مجلس برای بنزین، پیشنهاد قیمت یکسان ۱۵۰۰ تومان با ۱۰۲ رای موافق و ۱۲۷ رای مخالف رد شد و نهایتا پیشنهاد ادامه وضعیت موجود با ۱۴۵ رای موافق و ۷۷ رای مخالف نمایندگان مواجه شد.

سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به جلسه غیر علنی امروز مجلس شورای اسلامی که درخصوص قیمت بنزین تشکیل شده بود بیان کرد: در جلسه امروز مجلس با افزایش قیمت بنزین مخالفت شد.

وی افزود: در این جلسه استفاده از کارت‌های سوخت الزامی و دولت مکلف به تقویت جایگاه‌های CNG در کشور شد.

زرآبادی همچنین اضافه کرد: در این جلسه سه طرح به رای گذاشته شد که نخستین پیشنهاد سهمیه بندی به صورت ۶۰لیتر در ماه به قیمت هر لیتر ۱۰۰۰ تومان و سهیمه آزاد ۲۵۰۰ تومان بود که با ۵۷ رای موافق و ۱۶۸ رای مخالف رد شد.

این نماینده ملجس دهم شورای اسلامی بر همین اساس اضافه کرد: همچنین پیشنهاد قیمت یکسان ۱۵۰۰ تومان هم با ۱۰۲رای موافق و ۱۲۷ رای مخالف رد شد و نهایتا پیشنهاد ادامه وضعیت موجود با ۱۴۵رای موافق و ۷۷ از نمایندگان رای مثبت گرفت.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر