کد خبر: 65109
A

شنیده‌ها حاکی از این است که یک قطعه ساز خاص که رابطه‌ی نزدیکی هم با ایران‌خودرو دارد، برای تسخیر پست مدیرعاملی این شرکت در حال تلاش است. در حالیکه دیروز یونسیان، از مدیرعاملی ایران خودرو دیزل کنار گذاشته شده، شنیده می‌شود تغییرات دیگری در این ایران خودرو نیز در حال انجام است. از جمله این تغییرات تلاش یک قطعه‌ساز خاص برای انتصاب عادل پیرمحمدی به‌عنوان مدیرعامل ایران خودرو است. گفته می‌شود که با رایزنی‌های فراوان قرار است عادل پیرمحمدی به جای هاشم یکه‌زارع بنشیند. پیرمحمدی در کارنامه‌ی خود مدیرعاملی ساپکو را داشته و اکنون در پست معاونت مهندسی ایران خودرو مشغول است. آیا لابی این قطعه‌ساز خاص نتیجه خواهد داشت؟

 به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ در حالیکه دیروز یونسیان، از مدیرعاملی ایران خودرو دیزل کنار گذاشته شده، شنیده می‌شود تغییرات دیگری در این ایران خودرو نیز در حال انجام است. از جمله این تغییرات تلاش یک قطعه‌ساز خاص برای انتصاب عادل پیرمحمدی به‌عنوان مدیرعامل ایران خودرو است.

گفته می‌شود که با رایزنی‌های فراوان قرار است عادل پیرمحمدی به جای هاشم یکه‌زارع بنشیند. پیرمحمدی در کارنامه‌ی خود مدیرعاملی ساپکو را داشته و اکنون در پست معاونت مهندسی ایران خودرو مشغول است. آیا لابی این قطعه‌ساز خاص نتیجه خواهد داشت؟

منبع: انصاف 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر