کد خبر: 65449
A

گوشی گلکسی A30 به روز رسانی جدیدی برای سیستم عامل خود دریافت کرد. مدت ها بود که کاربران منتظر این به روزرسانی بودند و به نظر می رسد بالاخره این خواسته محقق شده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ گوشی گلکسی A30 به روز رسانی جدیدی برای سیستم عامل خود دریافت کرد. مدت ها بود که کاربران منتظر این به روزرسانی بودند و به نظر می رسد بالاخره این خواسته محقق شده است.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری اننخاب، گوشی گلکسی A30 به روز رسانی A305FDDU2ASE5 را با حجم  459 مگابایت دریافت کرد.

این روزها همه برندها و به ویژه سامسونگ، شیائوم و وان پلاس به دنبال به روزرسانی هستند تا جایی که برخی از کارشناسان حوزه فناوری بهار امسال را بهار به روزرسانی ها نامیده اند. علت این به روزرسانی ها هم مشخص است. هیچ شرکتی دوست ندارد در بازار رقابت از دیگر شرکت ها عقب تر حرکت کند.

 گوشی «گلکسیA30 » به روزرسانی شد / از قابلیت اسلوموشن تا بهبود برنامه های شخص ثالث

بر همین اساس است که گلکسی A30 به روزرسانی جدیدی دریافت کرده که با و ویژگی هایی مثل پیشرفت های جزئی نرم افزاری  در کنار بهبود سازگاری برنامه های شخص ثالث همراه است. کاربران گلکسیA30  در حال حاضر توانایی ضبط فیلم های حرکت آهسته را دارند، تا پیش از این قابلیت مذکور در دسترس کاربران گلکسی A30 نبود.

به نظر می رسد این به روزرسانی قابلیت برنامه های شخص ثالث مثل انواع شبکه های اجتماعی را نیز افزایش داده است.  انتظار می رود این به روزرسانی طی هفته های آتی در دسترس بسیاری از کاربران باشد

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر