کد خبر: 65763
A

روزانه رویدادهای مختلفی مورد توجه عمومی قرار گرفته و در صدر اخبار شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شوند. قتل میترا استاد، همسر شهردار سابق تهران، محمدعلی نجفی از جمله رویدادهای اخیر است که بازخورد رسانه‌ای ویژه‌ای در سطح رسانه‌های اجتماعی داشته است. در این رویداد اجتماعی ۲۱ هزار پست در اینستا گرام، ۸۵ هزار پست تلگرام، ۳۸ هزار توئیت منتشر شده است

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ روزانه رویدادهای مختلفی مورد توجه عمومی قرار گرفته و در صدر اخبار شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شوند. قتل میترا استاد، همسر شهردار سابق تهران، محمدعلی نجفی از جمله رویدادهای اخیر است که بازخورد رسانه‌ای ویژه‌ای در سطح رسانه‌های اجتماعی داشته است.

این گزارش به همت سه مجموعه دیتاک، به عنوان گردآورنده و تحلیل گر داده ها، اینفوگرام به عنوان ارائه دهنده خروجی های تحلیلی و اخبار رسمی به عنوان بازوی رسانه ای و انتشاردهنده محتوا آماده شده است.

بر اساس این گزارش: 

 

66

 

این تحلیل نشان می‌دهد این اتفاق، آنچنان که به نظر می‌رسد، افکار عمومی را به خود مشغول نکرده است!

در این بررسی و تحلیل که طی 5 فصل آماده شده است، ابتدا قتل میترا استاد، همسر محمدعلی نجفی با رخدادهایی نظیر درگیری نماینده سراوان در گمرک و استعفا و بازگشت محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه از نظر برد رسانه‌ای مقایسه شده است و سپس رویکردهای عمومی به این موضوع از دید چهره‌های شاخص نظیر علی مطهری، غلامحسین کرباسچی و محمد سرافراز گزارش شده است.

متن کامل آمار تحلیلی را در فایل زیر می توانید بخوانید

 

 

downloadFile کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر