کد خبر: 65827
A

رییس سازمان ملی بهره ‌وری ایران و دکتر محمدصالح اولیاء، رییس دانشگاه یزد امروز چهارشنبه ۲۳ خردادماه با یکدیگر دیدار و گفت و گو کردند. در این جلسه گزارشی از تعاملات فی‌ما‌بین بر اساس توافق‌نامه سازمان ملی بهره‌وری و دانشگاه یزد که در سال ۹۴ منعقد و در سال ۹۶ تجدید شده است اعلام شد و همچنین در خصوص اقدامات و عملکرد مرکز پژوهشی "کیفیت و بهره‌وری در زیرساخت" دانشگاه یزد نیز بحث و گفت و گو شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ فاطمه پهلوانی، رییس سازمان ملی بهره ‌وری ایران و دکتر محمدصالح اولیاء، رییس دانشگاه یزد امروز چهارشنبه ۲۳ خردادماه  با یکدیگر دیدار و گفت و گو کردند. در این جلسه گزارشی از تعاملات فی‌ما‌بین بر اساس  توافق‌نامه سازمان ملی بهره‌وری و دانشگاه یزد که در سال ۹۴ منعقد و در سال ۹۶ تجدید شده است اعلام شد و همچنین  در خصوص اقدامات و عملکرد مرکز پژوهشی "کیفیت و بهره‌وری در زیرساخت"  دانشگاه یزد نیز بحث و گفت و گو شد.

 

همکاری دانشگاه در تبیین مدل کلان نظام مدیریت بهره وری، همکاری دانشگاه در بازنگری و تبیین مجدد راهنمای اجرایی ماده 5 قانون برنامه ششم، تقویت شبکه مشاوران بهره وری در سطح استان با همکاری مرکز پژوهشی کیفیت  بهره وری، راه اندازی طرح سفیران بهره وری در بخش دانشگاهی و اجرای پایلوت در دانشگاه یزد، اجرای کنفرانس استانی بهره وری با همکاری دانشگاه یزد، تقویت حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی از مهمترین محورهای گفتگو در این جلسه بود. 

 

همچنین در این جلسه برحمایت سازمان از طرح‌های پژوهشی راهبردی دانشگاه در حوزه بهره‌وری نیز تاکید شد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر