کد خبر: 68230
A

جدول آخرین قیمت سکه، طلا در بازار

به گزارش سرویس اقتصادی سایت خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ قیمت طلا در بازار‌های جهانی طی روز جاری با افزایش نسبت به دیروز به‌ارزش ۱۴۲۵.۶ دلار مبادله می‌شود.

در روز‌های اخیر کاهش همزمان قیمت جهانی طلا با قیمت ارز در بازار داخلی، موجب شد تا قیمت طلا و سکه در بازار داخلی کاهش چشمگیری را تجربه کند.

به صورتی که هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار سبزه میدان از کانال ۴۰۰ هزاری به ۳۰۰ هزار تومان سقوط کرد هر چند طلا زمان زیادی در این کانال باقی نماند. سقوط آزاد قیمت‌ها در انواع سکه نیز مشهود بود به طوری که قیمت سکه طرح جدید از کانال ۴ میلیونی به ۳ میلیون برگشته بود.

البته کاهش قیمت‌ها در بازار خیلی دوام نداشت و در روز‌های قبل سیر صعودی قیمت‌ها آغاز شد، اما از روز قبل بار دیگر مدار بازار طلا و ارز نزولی شده است.

امروز در بازار سبزه‌میدان، قیمت طلا نسبت به روز کاری قبل، کاهش داشته است؛ هر گرم طلای ۱۸ عیار با قیمت ۳۹۶ هزار و ۴۰۰ تومان، هر گرم طلای ۲۴ عیار با قیمت ۵۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان و هر مثقال طلا با قیمت یک میلیون و ۷۱۷ هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

سکه‌فروشان سبزه‌میدان، امروز قیمت سکه بهار آزادی طرح جدید را ۴ میلیون و ۹۴ هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح قدیم را ۴ میلیون و ۶۲ هزار تومان، نیم‌سکه بهار آزادی را ۲ میلیون و ۲۹۸ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی را یک میلیون و ۴۸۹ هزار تومان و سکه گرمی را ۹۷۹ هزار تومان اعلام کرده‌اند.

نوع

قیمت لحظه

قیمت سکه بهار آزادی طرح جدید

4 میلیون و 94 هزار تومان

قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم

4 میلیون و 62 هزار تومان

قیمت نیم سکه بهار آزادی

2 میلیون و 298 هزار تومان

قیمت ربع سکه بهار آزادی

یک میلیون و 489 هزار تومان

قیمت سکه گرمی

979 هزار تومان

قیمت هر گرم طلای 18 عیار

396  هزار و 400  تومان

قیمت هر گرم طلای 24 عیار

528  هزار و 500  تومان

قیمت هر مثقال طلا نوع

قی یک میلیون و 717 هزار تومان

قیمت هر اونس طلای جهانی

1425.6 دلار

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر