کد خبر: 68495
A

«نود اقتصادی» گزارش داده،‌ بعد از انتصاب محمد حیدری مدیر مسئول سایت رویداد به سمت عضو هیئت مدیره سیمان آبیک و شخصی به نام محسن بیگلربیگی از فعالان فضای مجازی به سمت عضو هیئت مدیره پتروشیمی غدیر بدون یک روز سابقه نفتی، حال خبرها حاکی از این است که «مرجان توحیدی» خبرنگار روزنامه شرق به عنوان روابط عمومی پتروشیمی امیرکبیر منصوب شده است.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ «نود اقتصادی» گزارش داده،‌ بعد از انتصاب محمد حیدری مدیر مسئول سایت رویداد به سمت عضو هیئت مدیره سیمان آبیک و شخصی به نام محسن بیگلربیگی از فعالان فضای مجازی به سمت عضو هیئت مدیره پتروشیمی غدیر بدون یک روز سابقه نفتی، حال خبرها حاکی از این است که «مرجان توحیدی» خبرنگار روزنامه شرق به عنوان روابط عمومی پتروشیمی امیرکبیر منصوب شده است.

توحیدی در زمان رای اعتماد محمد شریعتمداری چند توئیت در حمایت از وی زده بود. پیشتر پیام برازجانی نیز مزد توئیت‌هایش را با حکم دستیار وزیر از محمد شریعتمداری گرفته بود.

سوال این است که آیا آقای وزیر عالمانه و عامدانه این افراد را بدون یک روز سابقه کاری به عضویت هیئت مدیره در می‌آورد؟! حال سوال اینجاست با توجه به تیم قبلی آقای وزیر احسان دلاویز و براداران؛ آیا هنوز هم محمد شریعتمداری روش گذشته را ادامه می دهد. ملاک انتصاب این افراد به هر شکل چه بوده و بر چه اساسی منصوب شده اند. 

بیشتر بخوانید: حکایت "پادویی سیاسی "یا "کیف کشی" روشی که برای جوانان اصلاح طلب و اصول گرا شغل ایجاد می کند / نمونه ای از هزاران نفر مانند برادران دلاویز !

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر