کد خبر: 9137
A
قیمت انواع میوه در بازار تهران

سید حسین مهاجران رییس اتحادیه میوه و سبزی در گفت و گویی در خصوص آخرین وضعیت قیمت میوه در آستانه شب یلدا اظهار کرد : قیمت میوه نسبت به گذشته تغییری نداشته و فقط هندوانه با قیمت هر کیلو 800 تا 850 تومان با کاهش و موز با قیمت هر کیلو 3هزار و پانصد تا 4 هزار و پانصد با افزایش قیمت روبه رو شده اند و پیش بینی می شود در اوایل دی ماه و پس از شب یلدا قیمت موز نیز متعارف شود و هر کیلو موز 2هزار و 500 تا 3 هزار پانصد تومان به فروش برسد .

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران، سید حسین مهاجران رییس اتحادیه میوه و سبزی در گفت و گویی در خصوص آخرین وضعیت قیمت میوه در آستانه شب یلدا اظهار کرد : قیمت میوه نسبت به گذشته تغییری نداشته و فقط هندوانه با قیمت هر کیلو 800 تا 850 تومان با کاهش و موز  با قیمت هر کیلو 3هزار و پانصد تا 4 هزار و پانصد با افزایش قیمت روبه رو شده اند و پیش بینی می شود در اوایل دی ماه و پس از شب یلدا قیمت موز نیز متعارف شود و هر کیلو موز 2هزار و 500 تا 3 هزار پانصد تومان به فروش برسد . 

 

وی ادامه داد : قیمت هر کیلوگوجه فرنگی گلخانه ای 2هزار تا 3 هزار تومان ، بوته ای 600 تا 2هزار تومان ، خرمالو کنی 4هزار تا 5 هزار تومان ، خرمالو شمال 2 هزار تا 3 هزار تومان ، خیار بوته ای و درختی 2هزار  تا 3هزار تومان در آستانه شب یلدا ارزیابی می شود . 

 

مهاجران تصریح کرد :  قیمت پرتقال شمال کیلویی 600 تا هزار و پانصدتومان  ، نارنگی شمال هزار تا 2 هزار پانصد تومان ، انگور بی دانه قرمز 5 هزار تومان ، بی دانه سفید 4 هزار و پانصد ، انگور شاهرودی 2 هزار و پانصد تا 3هزار و پانصد تومان است . 

 

مهاجران در پایان گفت : در آستانه شب یلدا میوه هایی مانند سیب قرمز معادل هر کیلو 4 هزار تومان ،سیب سفید 4هزار تومان و درجه دو آن هزار و پانصد تا 2هزار تومان به فروش می رسد . 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر