کد خبر: 93629
A

افت هفت هزار و ۱۸واحدی شاخص کل(۰.۵درصد) آن را در ارتفاع یک میلیون و ۴۱۲هزار واحدی قرار داد. شاخص‌ هم وزن ۰.۳درصد افت کرد. ارزش معاملات خرد بورس و فرابورس از ۱۰هزار ۵۵۰ میلیارد تومان عبور کرد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛  افت هفت هزار و ۱۸واحدی شاخص کل(۰.۵درصد) آن را در ارتفاع یک میلیون و ۴۱۲هزار واحدی قرار داد. 

شاخص کل هم وزن نیز قرمزپوش شد و با ریزش هزار واحدی (معادل 0/2- درصد کاهش) 393هزار و 863 واحد را ثبت کرد. شاخص فرابورس نیز امروز با افت 38 واحدی مواجه شد. «فولاد» ، «تاپیکو» و «حکشتی» اثرگذارترین نمادها بر شاخص کل بورس بودند.

در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس با افت هفت هزار و 18واحدی (0.5 درصد) در ارتفاع یک میلیون و 412هزار واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم‌وزن با افت0.3 درصدی مواجه شد.

ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع از10 هزار و 550میلیارد تومان عبور کرد.

حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود 584میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند.

نمادهای «وبملت»، «خودرو»، «فولاد»، «شپنا»، «فملی»، «وتجارت» و «پترول» در گروه پربیننده‌ترین‌های بورس و نماد های «ذوب»، «شگویا»، «آریا» و«صبا»، «شاروم» و «صبا» در گروه پربازدیدترین‌های فرابورس قرار گرفتند.

آخرین قیمت 111نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و 368نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

 

1

photo_2020-10-21_12-54-27

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر