کد خبر: 100365
A

معاریو نوشت: ارتش اسرائیل می‌خواهد به واسطه این رزمایش بزرگ در تابستان آینده پیامی را به سوریه، حزب‌الله لبنان و ایران بفرستد. از این رو برای برگزاری این رزمایش که آن را "مانور بزرگ جنگ" توصیف کرد، برنامه ریزی می‌کند و این رزمایش برای یک ماه ادامه می‌یابد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ معاریو دیروز نوشت: ارتش اسرائیل می‌خواهد به واسطه این رزمایش بزرگ در تابستان آینده پیامی را به سوریه، حزب‌الله لبنان و ایران بفرستد. از این رو برای برگزاری این رزمایش که آن را "مانور بزرگ جنگ" توصیف کرد، برنامه ریزی می‌کند و این رزمایش برای یک ماه ادامه می‌یابد.

این روزنامه افزود، رزمایش عظیم که قرار است تابستان آینده برگزار شود بعد از واکیسنه کردن افسران و سربازان ارتش خواهد بود و جنگی گسترده و فراگیر با غزه در جنوب، جنگ با ایران در شرق و جنگ با حزب‌الله لبنان و سوریه در شمال را شبیه سازی می‌کند و پیام آن خطاب به سوریه، حزب‌الله لبنان و ایران است.

به نوشته این روزنامه عبری، رزمایش عظیم با مشارکت افسران ارشد ارتش، فرماندهان نیرو‌های ذخیره دریایی و زمینی و بعد از اطمینان از کارایی واکسن کرونا قبل از برگزاری مانور انجام خواهد شد.

این روزنامه می‌افزاید، هدف از این رزمایش عظیم آمادگی برای هر جنگلی علیه تل‌آویو در تمام جبهه‌ها یا آمادگی برای جنگ‌هایی در چند جبهه در آن واحد است

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر