کد خبر: 108256
A

شبکه الاخبار به نقل از برخی منابع گزارش داده آتش‌بس از فردا (جمعه) آغاز خواهد شد. پیشتر شبکه خبری الجزیره بنیامین نتانیاهو رسماً مصر را از تصمیم خود برای اتمام عملیات نظامی اسرائیل در غزه مطلع کرده است.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ شبکه الاخبار به نقل از برخی منابع گزارش داده آتش‌بس از فردا (جمعه) آغاز خواهد شد.

شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی با اعلام این خبر گفت که ارتش این رژیم قرار است امشب به شدت مناطق مختلف غزه را آماج حملات هوایی و توپخانه‌ای قرار دهد تا پس از آن آتش‌بس اعلام شود. صهیونیست‌ها تصمیم دارند تا پیش از اعلام توقف درگیری‌ها، تا می‌توانند زیر ساخت‌های غزه و مواضع مقاومت را بمباران کنند.

امروز روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال نیز به نقل از منابع آگاه نوشت که احتمالاً از فردا (جمعه) آتش‌بس میان رژیم صهیونیستی و گروه مقاومت فلسطینی حماس برقرار شود.

روزنامه وال استریت ژورنال در گزارش خود نوشت که ایالات متحده به همراه مصر، قطر و چندین کشور اروپایی تلاش می‌کنند تا با اعمال فشار به «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و رهبران حماس، آن‌ها را به پایان تقابل نظامی ترغیب کنند.

پیشتر شبکه خبری الجزیره گزارش داد نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی قصد دارد طرحی برای برقراری آتش‌بس در غزه را تقدیم کابینه امنیتی کند.

این شبکه علاوه بر این گزارش داده بنیامین نتانیاهو رسماً مصر را از تصمیم خود برای اتمام عملیات نظامی رژیم صهیونیستی در غزه مطلع کرده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر