کد خبر: 117713
A

وزارت خزانه‌داری آمریکا روز چهارشنبه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که نام ۷ شخص حقیقی و یک شرکت به دلیل «مشارکت در تأمین مالی حزب‌الله لبنان» به فهرست اشخاص و نهاد‌های تحت تحریم دفتر کنترل دارایی‌های خارجی (اوفک) که از نهاد‌های زیرمجموعه وزارت خزانه‌داری آمریکا به شمار می‌رود، اضافه شده است.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ وزارت خزانه‌داری آمریکا از تحریم ۷ شخص حقیقی و یک شرکت به دلیل آنچه مشارکت در تأمین مالی حزب‌الله لبنان خوانده شده است‌، خبر داد.

وزارت خزانه‌داری آمریکا روز چهارشنبه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که نام 7 شخص حقیقی و یک شرکت به دلیل «مشارکت در تأمین مالی حزب‌الله لبنان» به فهرست اشخاص و نهادهای تحت تحریم دفتر کنترل دارایی‌های خارجی (اوفک) که از نهادهای زیرمجموعه وزارت خزانه‌داری آمریکا به شمار می‌رود، اضافه شده است.

بر اساس بیانیه وزارت خزانه‌داری آمریکا، همزمان دولت قطر نیز اقدام به تحریم این اشخاص حقیقی و حقوقی (7 فرد و یک شرکت) کرده است.

در بیان اشخاص تحریم شده نام 4 شهروند قطری، یک شهروند سعودی، یک شهروند فلسطینی و یک شهروند بحرینی دیده می‌شود و شرکت تحریم‌شده نیز در قطر مستقر است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر