کد خبر: 118024
A

سفیر اسرائیل در روسیه صحبت ها درباره حضور و تحرکات نظامیان این رژیم در منطقه قره باغ را رد کرده و آن را «بی اساس» خواند.

به گزارش سایت دیده بان ایران به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، الکساندر بن زوی، سفیر اسرائیل در روسیه، گزارش ها درباره حضور نظامیان اسرائیلی در قره باغ را "بی اساس" و "خیال پردازی" خواند.

او در این باره گفت: به عقیده من این ادعایی مهمل است، زیرا اگر ما در مورد منطقه قره باغ صحبت می کنیم، در آن جا (نظامیان) روسیه و ترکیه هستند. بنابراین اگر خیال پردازی مطرح باشد می توانند بگویند مریخی ها هم آن جا حضور دارند. 

در جریان تقدیم رونوشت استوار نامه سفیر جدید جمهوری آذربایجان در کشورمان، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه با اشاره به تحرکات رژیم صهیونیستی در کنار مرزهای مشترک کشورمان تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران حضور و فعالیت رژیم صهیونیستی علیه امنیت ملی خود را تحمل نمی کند و در این رابطه هر اقدامی که لازم باشد انجام می‌دهد.

در پی این، لیلا عبدالله اوا، مسئول دفتر مطبوعاتی وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان در اظهاراتی درباره روابط تهران-باکو، گفت: باکو اظهارات تهران درباره حضور هرگونه نیروی طرف سوم در مرز آذربایجان-ایران را بی‌اساس می‌داند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر