کد خبر: 119429
A

تارنمای خبری هیل روز چهارشنبه به وقت محلی گزارش داد ساختمان وزارت خدمات انسانی و سلامت (بهداشت) آمریکا به دلیل تهدید بمب گذاری تخلیه شد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ تارنمای خبری هیل روز چهارشنبه به وقت محلی گزارش داد ساختمان وزارت خدمات انسانی و سلامت (بهداشت) آمریکا به دلیل تهدید بمب گذاری تخلیه شد.
وزارت خدمات انسانی و سلامت آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد این تهدید به بمب گذاری در  ساختمان هوبرت اچ هومفری اتفاق افتاد.
سارا لاونهایم دستیار وزیر روابط عمومی این وزارتخانه اظهار داشت: امروز صبح یک تهدید بمب گذاری در ساختمان هومفری گزارش شده است. ما برای رعایت احتیاط لازم ساختمان را تخلیه کرده ایم.به گزارش هیل، پلیس کنگره آمریکا روز چهارشنبه در خصوص تهدید به بمب گذاری در ساختمان هومفری اخطار داده و چند خیابان مجاور وزارت  خدمات انسانی و سلامت آمریکا را مسدود کرده است.
گزارش‌ها حاکی  است بسیاری از خیابان های منتهی به کنگره آمریکا به دلیل تهدید بمب گذاری در وزارت بهداشت این کشور مسدود و تدابیر امنیتی اتخاذ شده است.
برخی منابع خبری نیز از افزایش تدابیر امنیتی مقابل ساختمان کنگره آمریکا  بعد از تهدید به بمب گذاری در ساختمان وزارت بهداشت خبر می دهند و حضور پلیس و نیروهای امنیتی کاملا مشهود است.​

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر