کد خبر: 51459
A

روسیا الیوم با انتشار مطلبی به بررسی حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به مقر تروریست‌ها در شرق فرات پرداخت.

دیده بان ایران؛ به گزارش شبکه تلویزیونی روسیا الیوم، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران اعلام کرد با تعدادی موشک بالستیک گروه‌های تروریستی مسلح در شرق فرات در سوریه را که با حمله اهواز در ارتباط بوده‌اند، هدف قرار داده است. سپاه پاسداران همچنین اعلام کرد در این حمله موشکی شماری از فرماندهان و عناصر این گروه‌ها کشته شدند.

خبرنگار روسیا الیوم درباره این خبر گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد با شش فروند موشک بالستیک میان برد از شهر کرمانشاه گروه‌های تروریستی-تکفیری را هدف قرار داده است. سپاه گفته است که این گروه‌ها مسئول حمله به رژه نظامی در اهواز هستند. سپاه اعلام کرد این گروه‌ها را در انتقام از حمله اهواز هدف قرار داده است. در بیانیه سپاه آمده است که این گروه‌ها توسط آمریکا اداره می شوند و در خدمت اسرائیل و حکومت های مرتجع منطقه هستند.

این حمله ساعت دو بامداد امروز رخ داد. این موشک ها از آسمان عراق و شهر تکریت گذشتند تا به اهداف خود در شهر بوکمال در شرق فرات در سوریه اصابت کردند. سپاه اعلام کرده است که امنیت ملت ایران برای سپاه و نیروهای مسلح ایران خط قرمز است و ایران پاسخ هرگونه شیطنت خصمانه را با مشت آهنین می دهد.

روسیا الیوم اعلام کرد با این حمله موشکی در واقع ایران مسئول حمله اهواز را مشخص کرد. این نخستین بار نیست که ایران مقر تروریست‌ها را خارج از مرزهایش هدف قرار می دهد. هنگامی که داعش به مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی (ره) حمله کرد ایران مقر گروه‌های تروریستی را با موشک هدف قرار داد.

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر