کد خبر: 57292
A

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در نخستین نشست دولتش در سال جدید میلادی گفت: جیمز ماتیس برای من چه کاری انجام داد؟ سیاست نظامی آمریکا در زمان جیمز ماتیس خیلی خوب نبود.من از عملکرد ماتیس در افغانستان به هیچ عنوان راضی و خوشحال نیستم. همانطور که می‌دانید باراک اوباما رئیس جمهوری سابق آمریکا ماتیس را اخراج کرده بود و اساسا من نیز همین کار را انجام دادم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ روزنامه یو اس ای تودی نوشت، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا از جیمز ماتیس، وزیر دفاع سابقش به شدت انتقاد کرد و مدعی شد که اساسا جیمز ماتیس را اخراج کرده است.

وی در نخستین نشست دولتش در سال جدید میلادی گفت: جیمز ماتیس برای من چه کاری انجام داد؟ سیاست نظامی آمریکا در زمان جیمز ماتیس خیلی خوب نبود.

ترامپ افزود: من از عملکرد ماتیس در افغانستان به هیچ عنوان راضی و خوشحال نیستم. همانطور که می‌دانید باراک اوباما رئیس جمهوری سابق آمریکا ماتیس را اخراج کرده بود و اساسا من نیز همین کار را انجام دادم.

اما در حقیقت ماتیس ماه گذشته در نامه‌ای با اشاره به اختلافات سیاسی‌اش با ترامپ در مساله سوریه و ائتلاف‌های جهانی استعفا کرد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر