کد خبر: 70664
A

دستگاه امنیتی کویت صبح امروز (یکشنبه) از نفوذ یک فروند پهپاد ناشناس به آسمان این کشور و پرواز آن بر فراز کاخ امیری موسوم به "دار سلوی" خبر داد. این اتفاق پس از آن رخ داد که دو پالایشگاه معروف در عربستان هدف حمله قرار گرفتند برخی شبکه های غربی و عربی با رد ادعای حمله از سوی یمن معتقد بودند این حملات موشکی و پهپادی از عراق سازماندهی شده اند. روزنامه "الرأی" کویت به نقل از منابع آگاه، این پهپاد بزرگ که ۳ متر طول و به اندازه یک خودروی کوچک بود، روز شنبه مدتی با چراغ های جلوی روشن در ارتفاع ۲۵۰ متری در بالای کاخ دار سلوی در حال پرواز بوده و سپس این منطقه را ترک کرده است. منابع آگاه افزودند که این پهپاد از سمت دریا و ساحل "البدع" به کویت نزدیک شده بود و سپس ساحل را دور زده و به سمت داخل شهر کویت پرواز کرده است.

 به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ روزنامه "الرأی" کویت به نقل از منابع آگاه، این پهپاد بزرگ که ۳ متر طول و به اندازه یک خودروی کوچک بود، روز شنبه مدتی با چراغ های جلوی روشن در ارتفاع ۲۵۰ متری در بالای کاخ دار سلوی در حال پرواز بوده و سپس این منطقه را ترک کرده است.

 

منابع آگاه افزودند که این پهپاد از سمت دریا و ساحل "البدع" به کویت نزدیک شده بود و سپس ساحل را دور زده و به سمت داخل شهر کویت پرواز کرده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر