کد خبر: 70886
A

رئیس‌جمهور آمریکا در توئیتر نوشت: همین الان به وزیر خزانه‌داری دستور افزایش محسوس تحریم‌ها علیه کشور ایران را دادم. به گزارش دیده بان ایران ؛ دولت آمریکا از سوی عربستان به شدت تحت فشار است تا علیه ایران اقداماتی انجام دهد. ظاهراً ترامپ در جهت کاهش فشارها و پرهیز از جنگ دور تازه تحریم ها را آغاز کرده است معلوم نیست دور جدید تحریم ها قرار است شامل کدامیک از صنایع و سازمان ها شود اما قدر مسلم، واشنگتن در زمینه تحریم ها هم می داند که صنایع، نهاد و یا شرکت های زیادی برای تحریم باقی نمانده است. بر این اساس گمانه زنی می شود حدس زد دور جدید شامل بنادر جنوبی ایران، کشتیرانی، پتروشیمی، شرکت های زیر مجموعه نهادهای نظامی و حتی برخی مقامات دولتی(همچنانکه که ظریف تحریم شد) باشد چون لاجرم دولت ترامپ گزینه دیگری ندارد!

به گزارش «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا چهارشنبه گفت به وزیر خزانه‌داری این کشور دستور داده تحریم‌ها علیه ایران را افزایش دهد.

او در توئیتر نوشت: «همین الان به وزیر خزانه‌داری دستور افزایش محسوس تحریم‌ها علیه کشور ایران را دادم.»

به گزارش دیده بان ایران ؛ دولت آمریکا از سوی عربستان به شدت تحت فشار است تا علیه ایران اقداماتی انجام دهد. ظاهراً ترامپ در جهت کاهش فشارها و پرهیز از جنگ دور تازه تحریم ها را آغاز کرده است  معلوم نیست دور جدید تحریم ها  قرار است شامل کدامیک از صنایع و سازمان ها شود اما مسلم است که ترامپ از سوی متحدان خاورمیانه ای خود به شدت تحت فشار است تا با ایران برخورد کند. 

 

بر این اساس گمانه زنی می شود حدس زد  دور جدید شامل بنادر جنوبی ایران، کشتیرانی، پتروشیمی، شرکت های  زیر مجموعه نهادهای نظامی و حتی برخی مقامات دولتی باشد 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر