کد خبر: 76714
A

وبگاه شبکه خبری «سی. ان. ان» نیز از آماده باش کامل نیروهای و پدافند هوایی امریکا در سطح منطقه از روز دوشنبه خبر داد. دو مقام آمریکایی به شبکه خبری سی. ان. ان گفتند که این آماده باش کامل برای سرنگون ساختن حملات پهپادی محتمل ایران و حمله قریب الوقع این کشور به اهداف آمریکاست. به گزارش این شبکه آمریکایی، دستگاه اطلاعاتی آمریکا از چند روز گذشته تحرکات نظامی ایران از جمله حرکت موشک‌های بالستیک و پهپادها را زیرنظر گرفته است.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ وبگاه شبکه خبری «سی. ان. ان» نیز از آماده باش کامل نیروهای و پدافند هوایی امریکا در سطح منطقه از روز دوشنبه خبر داد.

دو مقام آمریکایی به شبکه خبری سی. ان. ان گفتند که این آماده باش کامل برای سرنگون ساختن حملات پهپادی محتمل ایران و حمله قریب الوقع این کشور به اهداف آمریکاست.

به گزارش این شبکه آمریکایی، دستگاه اطلاعاتی آمریکا از چند روز گذشته تحرکات نظامی ایران از جمله حرکت موشک‌های بالستیک و پهپادها را زیرنظر گرفته است.

این شبکه در روز گذشته نیز در مطلبی گزارش داد که تهران برای پاسخگویی به این اقدام آمریکا، گزینه‌های زیادی در اختیار دارد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر