کد خبر: 78342
A
دبیر کل عصائب اهل حق عراق:

دبیرکل عصائب اهل حق عراق از وجود اسنادی خبر داد که فرمانده شهید سپاه قدس ایران برای وی ارسال کرده و جذب یکی از رؤسای سه‌گانه عراق به سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) را اثبات می‌‌کند.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی دیده بان ایران؛ به نقل از پایگاه خبری العهد، «قیس الخزعلی» دبیرکل عصائب اهل حق عراق در مصاحبه با این شبکه گفت: «یکی از طرف­‌های طرح آمریکایی- اسرائیلی یکی از مهم­ترین فرماندهان دستگاه­‌های امنیتی است و توسط عناصر محلی اجرا می­‌شود که بخشی از آنها عراقی هستند و من این سخن را چند ماه پیش گفتم و اکنون ثابت شده است».

الخزعلی در ادامه افزود: «یکی از رؤسای سه‌گانه بیش از یک نقش ایفا می­‌کند، او دارای یک مؤسسه و گروه رسانه‌­ای فعال است و مسیر فعالیت تک تیراندازانی که تظاهرکنندگان را مورد هدف قرار دادند، تسهیل کرده است».

وی گفت که به اسنادی محرمانه دست یافته است که با دلیل قاطع اثبات می­‌کند این فرد عضو طرح سازمان سیا از اواخر سال ۲۰۱۲ بوده و صلاحیت ریاست را با القاب و عناوین دیگر پیدا کرده است.

خزعلی در ادامه افزود: «این اسناد را از شهید قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس ایران دریافت کردم که منبعی موثق و قابل اطمینان بوده است ، به همین دلیل یقین دارم که این شخص، مسئول است  و او خود ثابت کرده که به عنوان یک فرد عراقی و ملی عمل نکرده بلکه صرف مزدور آمریکایی بوده است».  

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر