کد خبر: 84699
A

رئیس جمهور ایالات متحده: دونالد ترامپ بیانیه‌ای صادر کرد و اسنپ چت را به "استفاده غیرقانونی از بودجه شرکت خود" برای "تقلب در انتخابات سال ۲۰۲۰" متهم کرد. این اقدام پس از آن صورت می‌گیرد که این شرکت اعلام کرد دیگر نمی‌خواهد حساب ترامپ را تبلیغ کند.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ رئیس جمهور ایالات متحده: دونالد ترامپ بیانیه‌ای صادر کرد و اسنپ چت را به "استفاده غیرقانونی از بودجه شرکت خود" برای "تقلب در انتخابات سال ۲۰۲۰" متهم کرد. این اقدام پس از آن صورت می‌گیرد که این شرکت اعلام کرد دیگر نمی‌خواهد حساب ترامپ را تبلیغ کند.

سخنگوی اسنپ چت در مورد تصمیم حذف حساب ترامپ گفت: «ما حساب کاربری رییس جمهور آمریکا را حفظ خواهیم کرد، اما مطالب آن را در صفحه اصلی خود قرار نخواهیم داد. سیاست ما این است که پیام‌هایی که تشویق به خشونت، نژادپرستی و بی عدالتی می‌کنند را تقویت نکنیم.»

کمپین تبلیغاتی ترامپ نیز توضیحی نداد که چگونه عملکرد شرکت اسنپ چت علیه ترامپ می‌تواند قانون را نقض کند. با توجه به این که ستاد مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور ایالات متحده: دونالد ترامپ اقدامات اسنپ چت را "استفاده غیرقانونی از بودجه سازمانی خود" برای تبلیغ جو بایدن و تقلب در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ قلمداد کرده است، مشخص نیست که قرار است ترامپ تا چه حد از قدرت خود به عنوان رئیس جمهور سوء استفاده کند.

اتهام سنگین دونالد ترامپ علیه «اسنپ چت»

اما جالب است بدانید که تنش بین اسنپ چت و دونالد ترامپ فشار بیشتری را به مارک زاکربرگ، مدیر عامل فیس بوک وارد می‌کند که از سیاست‌های مبنی بر عدم اقدام علیه پست‌های دونالد ترامپ حمایت می‌کند.

در بیانیه کمپین ترامپ آمده است: «اسنپ چت در تلاش است تا حمایت از انتخابات ۲۰۲۰ را با تقلب برگزار کند و به طور غیرقانونی با استفاده از بودجه سازمانی خود، برای تبلیغ جو بایدن و سرکوب رئیس جمهور ترامپ تلاش می‌کند. مدیر اجرایی رادیکال اسنپ چت، ایوان اشپیگل ترجیح می‌دهد فیلم‌های شورش افراطی چپ را تبلیغ کند و کاربران را ترغیب کند تا آمریکا را نابود کنند تا اینکه سخنان مثبت وحدت، عدالت و قانون و نظم را از رئیس جمهور ما به اشتراک بگذارد. اسنپ چت تمایلی ندارد که بسیاری از کاربرانشان محتوای رئیس جمهور را تماشا کنند و بنابراین آن‌ها (مدیران اسنپ چت) به طور جدی در سرکوب رای دهندگان شرکت می‌کنند. اگر شما یک محافظه کار هستید، آن‌ها نمی‌خواهند از شما چیزی بشنوند، آن‌ها نمی‌خواهند که شما رأی دهید. آن‌ها شما را بدبخت می‌دانند و نمی‌خواهند شما در کنار آن‌ها قرار بگیرید.»

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر