کد خبر: 88017
A

شبکه الجزیره از شنیده شدن صدای انفجارهایی در نزدیکی مرز لبنان-فلسطین اشغالی خبر داد. بنا بر گزارش این شبکه نیروهای حزب الله لبنان مشغول تبادل آتش با ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه «رویسات العلم» در «کفرشوبا» درگیر شده اند

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ منابع خبری از درگیری در مرز لبنان با فلسطین اشغالی و تبادل آتش میان اسرائیل و حزب الله خبر می دهند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی از قبیل شبکه «کان» در پیام‌هایی توییتری از تبادل آتش در مرز لبنان و فلسطین اشغالی خبر دادند.

پیشتر رسانه‌های رژیم صهیونیستی به نقل از سخنگوی ارتش این رژیم از وقوع یک «حادثه امنیتی» در مرز  لبنان خبر دادند.

«اسکای نیوز» گزارش کرد، بین رزمندگان حزب‌الله و نظامیان صهیونیست در «مزارع شبعا» تبادل آتش صورت گرفته است.

شبکه الجزیره از شنیده شدن صدای انفجارهایی در نزدیکی مرز لبنان-فلسطین اشغالی خبر داد. بنا بر گزارش این شبکه ارتش رژیم صهیونیستی در حال شلیک گلوله توپ در اطراف منطقه «رویسات العلم» در «کفرشوبا» است.

بر اساس این گزارش ها، بنیامین نتانیاهو که در جلسه حزب لیکود حضور داشته در جریان تبادل آتش در مرزهای مشترک با لبنان قرار گرفته است.

برخی گزارش‌های تأییدنشده از شلیک موشک‌های ضدزره از سمت لبنان به نیروهای رژیم صهیونیستی حکایت دارد.

چندین رسانه با اشاره به خبرها درباره درگیری‌های امروز مرزی بین لبنان و رژیم صهیونیستی گزارش دادند، تبادل آتش بین دو طرف ادامه دارد.

بنا بر گزارش الجزیره، بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در واکنشی زودهنگام به درگیری مرزی امروز اعلام کرد، آنچه در مرز با لبنان جریان دارد «حادثه امنیتی ساده‌ای نیست».

شبکه المیادین به نقع از پایگاه «واللاه» گزارش داد، ارتش این رژیم از ترس هدف قرار گرفتن نیروها بخشی از آنها را به اماکنی مستحکم منتقل کرده است.

طبق گزارش این رسانه لبنانی، حزب‌الله لبنان هنوز رسما انجام هیچ حمله‌ای را در مرز لبنان با فلسطین اشغالی اعلام نکرده است.

بنا بر برخی گزارش‌ها، مقاومت لبنان با یک فروند موشک «کورنت»، یک خودروی نظامی رژیم صهیونیستی را هدف قرار داده است و برخی از منابع گفته‌اند که حزب‌الله یک تانک رژیم صهیونیستی را زده است.

به دنبال شهادت یکی از نیروهای حزب الله لبنان در سوریه، طی روزهای اخیر رژیم صهیونیستی از ترس انتقام حزب الله، به حضور نظامی خود در مرز با لبنان افزوده بود.

سران تل‌آویو از جمله بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی دیروز یکشنبه،  سوریه و لبنان را تهدید کردند و گفتند که دمشق و بیروت مسئول هرگونه حمله به اسرائیل از خاک این دو کشور هستند.

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر