کد خبر: 56357
A

مراسم شب یلدای ملی پوشان شب گذشته در محل اردوی این تیم در دوحه برگزار شد. حتی اردوی ملی پوشان فوتبال ایران نیز باعث نشد تا مراسم شب یلدا در میان بازیکنان و مربیان فراموش شود و به همین دلیل عوامل حاضر در اردو امشب با مهیا کردن شرایط به برگزاری مراسم شب یلدا پرداختند. از لحظات جالب این مراسم می توان به واکنش کی روش نسبت به هندوانه های موجود اشاره کرد و او نیز به همراه سه گلر حاضر در اردو، پشت میز اصلی مراسم رفت و با انتخاب هندوانه ای و قاچ کردن آن، به مراسم سنتی شب یلدای ملی پوشان رسمیت بخشید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ مراسم شب یلدای ملی پوشان شب گذشته در محل اردوی این تیم در دوحه برگزار شد.

حتی اردوی ملی پوشان فوتبال ایران نیز باعث نشد تا مراسم شب یلدا در میان بازیکنان و مربیان فراموش شود و به همین دلیل عوامل حاضر در اردو امشب با مهیا کردن شرایط به برگزاری مراسم شب یلدا پرداختند.

از لحظات جالب این مراسم می توان به واکنش کی روش نسبت به هندوانه های موجود اشاره کرد و او نیز به همراه سه گلر حاضر در اردو، پشت میز اصلی مراسم رفت و با انتخاب هندوانه ای و قاچ کردن آن، به مراسم سنتی شب یلدای ملی پوشان رسمیت بخشید.

دستان بزرگ  سه دروازه بان حاضر در اردو و هندوانه هایی که کوچکتربه نظر می رسید بساط شوخی و خنده را به همراه داشت .

 

 

 

 

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر